Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • #75490304

    törölt tag

    Sziasztok!

    Nos, lehet megköveztek érte de énis kérdezek akkor hiszen ti hozzáértő(bbe)k vagytok nálam. Szóval Szeretnék venni egy laptopot olyan 200-230at tudnék rá áldozni. Nos ami fontos hogy hamarosan kimegyek kb másfél évre külföldre, tanulni. Szóval egy jó darabig ezt a gépet fogom nyüstölni. Főleg net plusz meló officeos dolgok stbre kell. De nagyritkán lehet kis gémelés is beleférne, na nem crysis vagy ilyesmi hanem régebbi online fpsek mondjuk. Igazából én 13-14 colban gondolkodom kisseb tuti nem nagyobbse mindennap hurcolni egyetemre stb. A 14.1eket multkor néztem az sztem jó kompromisszum. Szóval fontos lenne hogy jó proci legalább 2 giga ram viszonylag nagy tárhely legyen és vmi elviselhető vga azért. Én régebben olvasottak miatt thinkpadokban gondolkodtam illetve asusban néztem a f8vr-es verziót de itt a fórumon nemnagyon írtok asusokról viszont láttam sokan ajánlotok HPket. Esetleg vkinek vmi ötlet? Thinkpadok tetszenek csak írtátok hogy sokkal gondok vannak meg anyaghasználat sem az igazi. Ja és valószínűleg ubuntuval fogom használni egyenlőre... Ami még fontos lehet hogy legyen rajta mindenféle kimenet sose tudni hoszú ideig ezlesz minden szórakozási lehetőségem. szal jó ha tud esetleg 5.1et hd filmeket stb és ráköthető minél több dologra. Köszi! Ja és fontos lenne az aksi is!

    asus

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák