Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brownn

    tag

    válasz HSM #106137 üzenetére

    Köszönöm a válaszod neked és schawo-nak.

    Igazából ezt irják a gyártó [Acer shop] oldalán:
    "Rabul ejtő, akár HDR színek megjelenítésére is képes, amelynek köszönhetően tökéletes kép visszaadást eredményez, nagyon jó betekintési szögekkel. Abszolút játékosoknak tervezett sorozat, ahol 75Hz - 240Hz-s csúcs frissítési tartományban működő kijelzők közül lehet válogatni, FullHD felbontástól egészen a 4K UHD felbontásig, bizonyos modelleknél akár multi funkciós, forgatható (pivot) állvánnyal is."
    Nem tudom itt mi ez a parasztvakitas a 240hz-es képfrissitéssel és 4k felbontással, mondjuk az már 1 másik árkategória lenne :\

    Gondolom ami nem FHD hanem jobb felbontású az nem jön ki 60-70k-ból. FHD nagyon zavaro 27 "-on ha játszok vagy közelről használom a gépet? Kb egy normál asztal távolságból használom. :U :(
    Meg masik hatranya h lattam 1 [vidibe] hogy olyan kis helyen van a talphoz fogatva h eppen hozzaer az ember megnyom egy gombot akkor lotyog, billeg ossze vissza. Mintha le akarna esni a kijelzo. :W Melyik hülye tervezte meg így....

    Pontosan R5 3600 proci+GAINWARD Nvidia 1660 super vga hajtaná meg a Acer Nitro VG270bmipx monitort DP porton 75Hz-en. Ez lenne elsődleges (fő) monitor az asztalon lenne egy régebbi (másodlagos) monitor mellette ez egy Samsung sa300N ami 60HZ-es. Kérdés letudja e kezelni a VGA, ha csak a 75Hz-es ACER monitoron játszanék és a SAMU monitoron csak az asztal lenne olyankor) Vagy ha az asszony vidit vág a gépen akkor mindkét monitoron az asztal lenne, így nagyobb legyen neki a munkaterület.
    Vagy hagyjam meg csak a jobb monitort mert a VGA nem fogja tudni lekezelni?

    Még [aoc-27g2u5] ajánlották de szerintem nem jobb annyival amennyivel többe kerül.

    Igazabol abban se vagyok biztos h az IPS lenne a legjobb valasztas, mert oké h szép a képe és játéknál, filmezésnél jó lehet de Backlight Bleeding vagy IPS glow elég sanszos h előfordul :\ Ilyenkor gariba cserélik?

    Köszönöm a válaszokat :C :C

Új hozzászólás Aktív témák