Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mjani1172

    addikt

    válasz elfelejtette #63440 üzenetére

    Végigolvastam a hozzászólásaidat.

    1. Volt egy régi C&H kínai klímád, ami jól működött, ott nem írtál ilyen (sőt semmilyen) hibát.
    2. A most felszerelt Pana nem működik jól. Nem hiszem, hogy köze lenne az áram ingadozáshoz, pont te írtad, hogy "lámpák sem vibráltak, szóval a hálózati problémát kizárhatjuk"

    Beleestél abba a hibába, amit ez a fórum sugall, hogy csak japán, mert a kínai szar.

    Én most cseréltem le a Nord klímát Mitsubishire, és pár nap utáni tapasztalat:
    Hőmérséklet :A Nord a szoba hőmérsékletét 21C ről 23C ra kb 15 perc alatt emelte, a Mitsubishinek 1 óra kellett. Egyszerűen nem fúj olyan hőmérsékletű és olyan mennyiségű meleget.
    Légszállítás : a Nordnak a legalacsonyabb fokozaton volt akkora légszállítása mint a Mitsubishinek kb 3 as on.
    Csend: Valóban csendesebb a Mitsubishi, nagyon leszabályoz a Nordhoz képest, de nem is csinál semmit. 25 C ra állított automata üzemben 21,5C nél már leszabályoz, még csak nem is tartja hőmérsékletet, az el sem éri a beállítottat, és csökken.
    A Nord ugyanezt ha 25 re volt állítva 24 fok körül lassult.
    A ház korszerű, jól szigetelt.
    Itt nem is számít, mert van más fűtés is, de máshova is szereltettem, 7 darabot, ott viszont ennek kellene ellátni a fő fűtést, félek gond lesz.
    Szinte minden a hang kivételével (a fogyasztását nem tudom, nem mértem) szempontból visszalépés a Mitsubishi a több éves Nordhoz képest.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák