Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Ste #29432 üzenetére

    sztem is, a szaki is 2,5-est mondott, én is annyit számoltam, "több szem többet lát" , nyáron beszorul a meleg, de nem nagy helyiség ez, nem lesz fűtésre használva, max télen ruhaszárítás miatt, szárítógép nincs, helye se lenne, viszont ahogy számoltam 1-2 óra alatt két szárítónyi ruhát simán megszárít a beltéri ha nem messze van tőle a szárító, egyébként a távfűtés elég, teszi a dolgát

    sanikak
    tudom, h árban nem sok, de feleslegesen nagyot nem akarok, nem tudom az ftxf daikinok mennyire tudnak leszabályozni

    hitchins
    maga a gyártó neve semmit nem jelent, ott a whirlpool pl, világítástechnikában elsők közt van, klímában meg nem, szervizükről meg elég horrorokat olvashatsz
    pl a daikin csak hőszivattyús termékekkel foglalkozik ha jól tudom, többi japán gyárt mást is, de nem olyan volumenben mint pl samu-lg-wp-stb

    szerk:
    ebben az árkategóriában még a mitsu MSZ/MUZ-DM35VA megnézheted, erről rosszat nem hallottam, windyéknél meghibásodáis aránya nulla, egyszerű gép, teszi a dolgát, nálam ez volt a másik esélyes

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák