Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bencefica13

    csendes tag

    Sziasztok!

    Budapesten szeretnék az idén split klímát szereltetni, 4 szintes társasház első emeletén egy 52nm-es másfélszobás lakásba. Idén valószínűleg egy beltéri egységre lenne keretem, ami 20 nm-es hálóban kapna helyet. Később szeretnék majd a kisebb szobába is egy beltéri egységet, ha jól tudom ez megoldható, ugye?
    Szerk.: most olvasom közben, hogy ez multi split klímánál nem lehetséges, minimum 2 beltéri egység kell hozzá.

    Leginkább hűtésre lenne használva nyáron, télen jelenleg eddig teljesen meg vagyok elégedve a fűtéssel, talán nagyon-nagyon hideg napokon kapcsolnám be, ha gyorsan felmelegíteném a szobát.
    Az összefoglalót elolvasva japán márkát szeretnék, esetleg még a Gree szóba jöhet, ha szerintetek ár/arányban jobb megoldás.

    Első kérdésem az lenne, hogy tudnátok-e esetleg ajánlani Budapest területén megbízható szerelőt / boltot?

    3,5kW-os készülékkel terveztem, szerintetek ez megfelelő lenne a hálószobára és esetlegesen jövőre egy második beltéri egységhez?
    Annak örülnék, ha minél halkabb lenne az alacsony fokozat, párom alvás közben érzékeny a klíma zajára valamelyest, de ez nem annyira fontos kritéria.

    Ilyen paraméterek mellett tudnátok nekem ajánlani pár egységet amiből érdemes szemezgetni?
    Előre is nagyon köszönöm! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák