Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xxxjjjkkk

    senior tag

    válasz SundámBundám #10433 üzenetére

    [L:/dl/upc/2016-04/19/436145_jpux88nfdmbi92wn_m-klima_szorolap_2016_300px_2.jpg](IMG:/dl/upc/2016-04/19/436145_jpux88nfdmbi92wn_m-klima_szorolap_2016_300px_2.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

    Ezeket windy küldte, azt mondta publikus, korábban volt itt egy szervizkönyv belinkelve, ott más adatok voltak(keresőbe meglesz), idézem: "külföldi oldalakon nem feltétlenül ugyanaz a berendezés van ugyanolyan tipuskód alatt, mint, ami hozzánk jön".
    Gondolom azért ajánlja ezt, mert nincs daikin, nekem ettől független is jobban tetszik, mint az ftxb. Az elődjét se fikázta senki, mondjuk lehet csak azért, mert nincs olyan célkeresztben, mint a cseh-daikin.

    Itt az euroventje is, ami a fennti mondat fényében érdekes, de fogadjuk el, ha mást nem a katalógust:[link]

    Egyébként, ha jobban megnézed, szerintem még akár jobbak is az adatai, még ha a seer nem is 6,1 csak 5,7, ami nem nagy különbség, de pl 0,8 ra le tud szabályozni... Úgyhogy én ezt rendeltem. Na meg közben kiderült, hogy daikin úgyse lesz.

    [ Szerkesztve ]

    "Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

Új hozzászólás Aktív témák