Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anarkee

    csendes tag

    Üdv!
    Némi segítséget kérnék házválasztás ügyben :)
    Szóval a következő konfigot kéne belepakolnom:
    Asrock z77 Pro3 vagy Extreme4 (ATX)
    i7-3770k
    sapphire hd6850 2gb
    fsp epsilon 80plus 600
    SSD egyenlőre nem lesz, később is csak 1
    Winchester 2, de max 3 darab 3,5"-os
    proci hűtőt egy CM seidon 120 M-et tervezek, de egy ideig még gyári marad (addig nem lesz tuning)

    Namármost elvileg a kinézett házak mindegyikébe beférnek fizikálisan az alkatrészek, a menedzsment viszont így látatlanba nem tudom, hogy alakulna. A tápnak egyébként a fő csatija 55 centi, a sata vezetékeken pedig 55, 65 és 75 centinél vannak a csatlakozók, mondhatni elég hosszú, bár mint mondtam látatlanba nem tudom sajna, hogy elég-e.

    A fő nézőpont egyébként ( persze a design mellett :P ) a visszonylag jó hangszigetelés, és a porszűrés lenne, semmi extra tuningot nem tervezek, amihez brutál hűtés kell, a procit húznám maximum, de nem a végletekig, szóval ez csak másodlagos, hogy pár fokkal esetleg melegebb egy ház. Valamint nem ártana ha strapabíró lenne, nem tervezek 1-2 évente házat cserélni.

    Szerintetek melyik lenne a legjobb , + esetleg, hogy milyen kiegészítő ventiket, porszűrőt, vagy egyebet javasolnátok hozzá.

    Árban úgy gondolkodtam, hogy ~35k a teteje, de akkor ahhoz már nem igazán szeretnék extra ventit stb venni, szóval ha csak 1 beépített ventivel 35 ezer, az kicsit már sok lenne.

    A kinézett házak a következőek(kb ebben a sorrendben tetszenek), ennél jobban nem tudtam szűkíteni :)

    NZXT Phantom 410 ~34k
    NZXT Lexa S ~26k
    INWIN Dragon Rider ~33k
    CM Storm Enforcer ~24k
    CM Scout 2 ~26k
    CHIEFTEC DX-02B-OP ~32k
    CORSAIR Vengeance Series C70 ~34k
    CORSAIR Carbide Series 400R ~26k
    CORSAIR Carbide Series 500R ~28k

    Természetesen nyitott vagyok egyéb javaslatokra is.

    Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

    anarkee

Új hozzászólás Aktív témák