Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dauphin

    aktív tag

    Sziasztok! Egy eldöntendő kérdés, amiben nem tudunk megegyezni a haverommal: melyik Nanoxia Deep jobb, a One vagy a TWO? Nekem az One jön be, bár igaz, ez teljesen szubjektív, nem adatokkal alátámasztott döntés, csupán az egyéni szimpátia által választottam őt (szép, tetszik és hab a tortán a technikai ficsörök, amikkel operál). A haverom meg a TWO-t tartja a favoritnak (neki a belső kétventis plusz hűtés a HDD-k előtt adta a végső lökést). Az apropó, ami miatt ez felmerült, hogy egy csendes házat szeretne magának, és van kb. 30-35k körüli kerete, amennyit bele is ölne. Efölé semmiképp nem megy. Sajnos ebben én nem vagyok kompetens. Ezért gondoltam arra, hogy inkább hozzátok fordulok itt a fórumban. Adjanak ötleteket azok a mesterek, akik nap mint nap ezzel foglalkoznak, és a legfrissebb infókkal rendelkeznek e témában. :R Szerintetek egyáltalán jobb az egyik a másiknál? ;] Előre is köszönöm a segítségeteket.

    "És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

Új hozzászólás Aktív témák