Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    válasz Khelben #463 üzenetére

    Az ajánlást köszönöm.

    Az általad leírtakkal viszont nem értek egyet. Erősen kétlem, hogy ugyanaz a gyártósor, maximum ugyanazon üzem másik gyártósorán. Dolgoztam már több összeszerelő multinál, nem szokás keverni a márkákat, ráadásul a produktivitás is hatékonyabb, ha én kell egyfolytában típust váltani.

    De tegyük fel, ha igaz is, hogy ugyanazon gyártósoron készülnek, a design, a tervrajz, a felhasznált alapanyagok, a preferált beszállító etc a HP-tól jön, és a quality check method a sor végén szintén. Emiatt akkor is lehet eltérő a megbízhatóság, ha ugyanaz az ember rakja össze, mint mondjuk a Dell-t.

    Ami tény: a fent említett HP széria közül sok, az utód ThinkPad modellek közül (amik egy ideig párhuzamosan futottak a HP notikkal) szinte egy sem krepált be. Mivel az ember főképp munkahelyen találkozik üzleti notikkal, és innen sok tapasztalatom van, nem szeretnék HP-t mostanában, egyéni preferencia, ha úgy tetszik. Ettől függetlenül tőlem más veheti őket. :R

    [ Szerkesztve ]

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák