Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ezoro12

    tag

    válasz Baliga Tamás #22151 üzenetére

    Megvettem, de nem előre lépés a "Z". A Realtekkel a HyperX alpha mikrofonja élethűbb, surround beállításokkal is bőven rendelkezik. A "Z" csalódás, többet vártam tőle. Most a beállításokon keresem a választ, miért mondják nagyon jó kártyának. Telepítés után próbált frissíteni, nem sok sikerrel, manuálisan szedtem le hozzá, ami kell, mert az eredeti CD-s változat kissé kattogós volt a WIN 10, 64-en. Utána javult a helyzet. Játéknál sem hozza ki azt, amiért vásároltam. Az SBX PRO ami a teltebb hangzáshoz kell, viszont nélkülöz előre beállított lehetőségeket, mint pl. általános, kőfolyosó, szoba, koncert terem... stb. Equalizer viszonylag szokásos. Mikrofon, amit adnak hozzá nem veszi fel a versenyt a fejhallgatóéval, acoustic echo cancellation bekapcsolva rosszabb, viszont Noise Reduction bekapcsolása kötelező, mert különben nagyon gáz a hang. Az FX rész tetszik, hogy megváltozik a hang beszédkor.
    Első benyomások, most olvasgatok és keresem a hibát ami miatt nem tudom kihozni belőle amit kell.

Új hozzászólás Aktív témák