Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Bobby2009

    csendes tag

    válasz L3on!d4$ #25492 üzenetére

    igen a gari zavar engem is, de itt azt olvastam,hogy gigabyte alaplaphoz jobban passzol a kingmax memória

    valahol máshol meg azt, hogy a geil ultra plus az CL6-os és CL5-ös, és jóformán csak használatkor derül ki,hogy melyik is valójában :)

    igazából a 2*2GB-nál a kingmax-os a legolcsóbb talán, az 10K-ből meg van és így tudnék mellé tenni még 5K-t

    amiből végülis kijönne a HD4670 helyett a HD4830 , de ha geil-es ram-ot válaszotm az + 4K még

    de van CORSAIR Twinx 4096Mb DDR2 800Mhz CL5 KIT ez majdnem 1.5K-el olcsóbb,mint a geil ultra plus
    nem -e jobb ez a corsair a másik kettőnél ?
    ráadásul ez nem 1066-os,hanem 800mhz

    igazából fentebb az volt az eredeti terv, a hd4830-as, csak tényleg nem játszom én olyan játékokat, amihez szükséges lenne, legtöbbet pl. Football Manager-el tolom, gondolom ahhoz nem követelmény, a hd4830:D, amit mást tolok, ahhoz elég a hd4670 és 6-6.5 K-el olcsóbb

    ezért kérnék újra tanácsot a memóriára és ,hogy + 5 K-ért mire költsek inkább, ha a vga nem olyan fontos most ?:)

    de a memóriánál tényleg nem tudom mit döntsek, a geil az CL5 vagy CL6(?), mert azt mondják,hogy ha CL6 ,akkor semmivel nem jobb, mintha egy másik CL5-öst olcsóbbat vennék
    (pl. black dragon CL5-ös olcsóbb, és nem tudom,hogy jobb-e mint a geil ultra plus CL6 :F )
    gari szempontból geil 10 év,corsair 5év, kingmax 1 év(másfata kingmax meg 2 év)

    köszi

Aktív témák