Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • fi:zi'k

    nagyúr

    válasz dsT #29962 üzenetére

    Végül is mérhetnéd a legdrágább helyhez is. :U

    96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

  • baluka26

    veterán

    válasz dsT #29962 üzenetére

    És mit tud felmutatni a nem Basic Editionöd?..
    Én megvettem volna, ha 30-ért adod. 4e forintért viszont inkább az új.
    Kék velúr párnát adtak volna hozzá akció keretében plusz ezer forintért, de nem kellett, mert jobb szeretem a műbőrt.
    Próbálkozz headfin, ott most a dollár/euró miatt szép summát szakíthatsz. Itthon ez ennyiért nem fog elmenni, sajna.

    Egyébként konkrétan faszság, hogy a dollár/euró árfolyammal érvelsz, mert ugyanennyiért adtad, amikor sokkal jobb volt a dollár/euró. De mindegy, ha árulni szeretnéd, és nem eladni..

    szerk: De ha akarsz egy klassz példát: volt nekem egy Cambirdge Audio DacMagic-om, május elején vettem 70k forintért. Mivel tudtam, hogy október környékén el fogom adni egy másik DAC miatt, hirdettem ezer éve headfin, olyan áron, amin akár el is vihették volna. Nem tették. Felraktam AVX-re 50k forintért, és végén 47ért tudtam eladni.
    Tökéletes, minden tartozék, makulátlan gyári állapot, sok-sok garancia.
    Az árat nem Te és a gondolataidat fogják meghatározni, hanem a piac szereplői.

    [ Szerkesztve ]

    They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

  • dsT

    tag

    válasz dsT #29962 üzenetére

    Nem úgy tűnik számomra, hogy képesek vagytok a sorok között olvasni :)

    Legolcsóbb HD 25-1 II. (amit árulok): 54k a legolcsóbb helyen. Ehhez mértem.
    Nem érdekel, hogy mit tud a nem basic edition és az sem, hogy mit tud a basic edition, mint mondtam az a modell amit árulok a boltban 54-ért szerezhető be és ehhez mértem az árat.

    A Basic editionről pedig annyit, hogy most az e-digitben valóban 44k, de szerintem nem sokáig lesz, hanem majd szépen lassan annak az ára is visszaáll 50 körülre (Ismét kitérek, én nem basic editiont árulok.) Valamint számomra nem sürgős az eladása a fejhallgatónak és ha figyelembe veszem a bolti árakat, illetve azt, hogy olyan szinten zsír új állapotban van, mint annak a rendje, akkor az a 39-es irányár nem rossz.

    PS: Köszönöm a jólelkű szakértő kommenteket, de abszolút fel tudom mérni magamtól is, hogy mi mennyit ér, adtam már el pár dolgot. ;)

    Viccesnek találom továbbá azt, ahogy itt megakarjátok mondani, hogy ki mit hogy es kinek mennyiért.. :))) Óriási.

    [ Szerkesztve ]

    Macbook :: Iphone XS :: Beoplay H5

  • bigmasterg

    addikt

    válasz dsT #29962 üzenetére

    Direkt itt "bontogattam a jóindulatú szárnyaimat" és nem a hirdetésednél.

    De most komolyan, te megvennél valamit használtan, ha az új csak 10%-al kerülne többe ?

    Általában (nem hifiben, hanem úgy általában), ha valamit kihozol a boltból, akkor kb. buktad is az áfát, azaz 25%-ot.

    Szerk.:
    (#29965) dsT:
    Ja, Ok. Abból indultál ki, hogy a nem basic edition ára 54k.
    Csak kérdés, hogy lesz-e olyan, aki hajlandó lesz kifizetni azért az egy tokért és fülpárnáért a különbözetet. :U

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák