Hirdetés

Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz bigmasterg #9690 üzenetére

    No, asszem megent idióta voltam. :C Eddig többször is be bizonyosodott, hogy az utcsó terméket nem szabad shimán megvenni, minimum azonnal a helyszínen megskubizni, kipróbálni. Ugye, a HD555-t kiszúrtam, hogy az informateka-nál akkciós, ráadásul sodexho elfogadó hely! Mindössze 20E forintos, akciós ár szerepel a honlapjukon, és ezen nem is lepődtem meg nagyon, mert a rendes árlistájukon is aránylag olcsón adnák amúgy is. Tök korrekteknek tűntek, a dobozt szét nyitotta, de az eladó azt mondta, hogy nem volt még használva se. No, itt követtem el a baklövést. Fizettem, és mentem. A munkahelyemen később kibontottam, és a párnáin apró porosodás látható, mintha sokat áll volna, mondjuk állványon. Ráadásul, borzalom szaga van. :O Annyira, hogy mivel allergiás vagyok, majdnem elkezdtem tüsszögni. Jobban át nézve a terméket, a bal oldalán van egy repedés ráadásul.
    Asszem, holnap megyek vissza. :K :O Pedig kipróbáltam a mókahelyi PC-n, Eros Ramazotti-t, alaplapi hangkarival, és tetszett már így is. Mivel utcsó darab, ezen az áron tuti nem fogok tudni szerezni, ami nem lenne baj, az a kérdés, hogy mit tudnak majd ajánlani. Még ha drágábban is kapnám meg valamivel, az nem zavarna, csak ilyen csúnya átverés szaga ne legyen. :B :W

    [ Szerkesztve ]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Aktív témák