Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Armando_19

    őstag

    válasz Messiás #931 üzenetére

    Igen, a 4.0 hulladék szerintem is. Olyan mintha akadozna a mozgása játék közben.
    Driverből mindig a microsoft honlapjáról letölthető intellimouse-t ajánlanám.
    Nekem volt már elég sokfajta egerem, de megragadtam a jó öreg 1.1A-nál. Kézre áll, és nagyon pontos! Mondjuk én mindig használok rajta frefresh és válaszidő tuningot.
    3.0 elnyűhetetlen egér. Nem hiába dobták megint piacra. Kényelmes a fogása nagyon, annak ellenére hogy elég robosztus darab. :Y

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz bajnokpityu #1080 üzenetére

    MS Laser 6000.

    Microsoft egerek közül az alábbiak a jók:

    -Microsoft WheelMouse Optical 1.1
    -Microsoft Intellimouse 1.1A
    -Microsoft Intellimouse Explorer 3.0

    Ezekben ugyanaz az optika van.

    A többi felejtős hulladék (már ha játszani is szeretnél...).

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Myers

    senior tag

    Üdv!

    Jelenleg egy A4Tech 4D+ golyós egerem van. Jól bírja, csak az egyik görgő néha kihagy. De a fő "baj", hogy PS2-es. Ugyanis vettem egy alaplapot, és azon nincs ps2-es egér port. De az is egy kisebb baja, hogy trapéz alakú (hátulról nézve), így ha fel akarom emelni, kicsúszik a kezemből.

    Azt gondoltam, hogy egy egér kiválasztása 5 perc alatt meglesz, de átolvastam egy párszáz hsz-t, plusz pár ph egértesztet, és arra jutottam, hogy egeret választani sokkal bonyolultabb, mint pl egy alaplapot :) :(

    Ráadásul az áruk... 5-10-15k egy jó egér. :(((

    Plusz még alátét, meg teflonszalag. Nekem egy hulladék alátétem van, de úgy látszik már arra is figyelni kell. :)

    Most nem is kérem, hogy ajánljatok bármit is. Azt csinálom, hogy felírom egy papírra mindegyiket, és melléírom a ti véleményeteket

    Ja, csak 1 dolog. Van ez a pixel.hu. Valaki írta, hogy állítólag ott ki lehet próbálni az egereket? Működés közben, vagy csak úgy "kézrátétellel"? :)
    Van más ilyen hely is?

    Mit jelent az, hogy dönthető görgős?

    És van egy kis aggályom, az egerek élettartamával kapcsolatban. Jópáran írtátok, hogy elfárad az egérgomb vagy alatta a kapcsoló, meghülyül az elektronika, elkopik a talpa, karcos lesz az alja, szétmegy a zselés része. Hát nem is tudom, de ezek a mostani egeremnél ismeretlen fogalmak. Azért egy 10k-s egértől elvárható lenne, hogy ilyesmik ne legyenek. :(

    http://www.muszaj.hu/

  • harylmu

    őstag

    válasz diegho #2459 üzenetére

    akármelyik elektronikai boltba tudsz venni ilyen hulladék egeret :K

  • mindfreak

    őstag

    válasz szacsee #2715 üzenetére

    Meglepődnél milyen mennyiségben adják el ezeket a hulladékokat! :)

  • diegho

    nagyúr

    válasz ~Ph'vEscha #2889 üzenetére

    nekem tökéletesen kényelmes, abszolút nem fárad el a kezem tőle, lehet kis kezüeknek nem jó, nekem tökéletes, pedig volt mx300,310,500,510,518,1000,G5, összes microsoft, boomslang, diamondback és egy rakás hulladék genius, a4tech és társai a kezemben, de ez a legkényelmesebb. Igaz nekem 24 centis araszom van, mintha rám lenne szabva.

    és látom kérdezed kik játszanak microsoft-al. Nem tudom mivel játszol, de konkrétan CS-ben SK|Spawn ezzel játszik évek óta és nyert össze nem tudom hány száz milliót forintban.

    [ Szerkesztve ]

  • dave118

    senior tag

    válasz nyunyu #3906 üzenetére

    Értem
    De akkor az alsó árkategóriában semmi kompromisszumképes rádiós egér nincs?
    Nem szeretnék 5-6k-t rákölteni viszont hulladékot sem akarok venni ami lassú, régi, ratyi.

    ... Ami ami, az az.

  • bunkopesta

    csendes tag

    Sziasztok! Én 4 éve A4Tech X7es egeret használok és semmi gondom nincs vele de most mégis szeretném lecserélni egy másikra, kell a változás :D Tavalyig elég komoly szitnen gémeltem,LANok, CB, stb COD2vel tolom mióta kijött. Most kezdtem újra játszani kb 1 hónapja, azóta nézegetem a mai gamer egereket. Am ha ilyen alacsony árkategóriás egeret nézel akk mindenképp X7!!! Tudásban ugyanolyan mint akármelyik High end egér, hiába a marketing, nem fogsz semmi különbséget érezni, a DPI meg egy nagy parasztvakítás, low sens playereknek 400bőven elég, high sens playereknek meg 800-1000, én személy szerint 1000dpi-t használok, meg a többi buzeráns dolog is mint aranyozott usb, meg mittomén mind szart sem ér. Az egyetlen dolog az ergonómia, kialakítás. Tudd hogyan fogod az egeret, full tenyérrel (alkarral mozgatod) ( palm grip) vagy az ujbegyeiddel mozgatod (csuklóból, claw girp). Ezt kell csak számításba venni. Claw gripre inkább kisebb egeret ajánlok (Razerek, NZXT, X7, G9) ami szimmetrikus, palm gripre pedig nagy böhöm egeret (Ikari,G5,Mx518,Kone). De ez egyénfüggő, lehet nagy egérrel is claw grippel játszani vagy fordítva. De, így h ezeket mind tudom, fingom nincs milyen egeret vegyek:D:D:D Csuklóból játszok, megtámasztom a tenyérpárnám a steelpadon, viszonylag kis kezem van. Lézeres egerekről nincs tapasztalatom, bár azt hallottam eddig h a legtöbb az hulladék. Ár am nem számít. Ezeken vacilálok közel 1 hónapja: Roccat KONE: Sok helyen azt írták h nagy kezű, palmgripes embereknek ajánlják, meg a sok technikai hiba is ott van, ennek ellenére az, h lehetne egy rózsaszín ledes egerem az megőrjít:D :D Ha nem kezdek el komolyabban gamelni megint mindenképpen ez, a külcsín miatt :) NZXT Avatar: Ha valakinek ilyen egere van plz tudassa velem, nagyon érdekelnének tapasztalatok.
    Logitech G9 Mivel kis kezem van, claw gipes vagyok, s ez az egér kicsi, sőt még KODIAK is ajánlotta ez is elég esélyes:D Esetleg még DeathAdder de a Razereket vmier nem csípem. Varom az ajanlatokat ;]

    be kell lőni!

  • Mans20

    addikt

    Jóreggelt

    [link]

    Erről a Trust MI 6970C egérről tud valaki véleményt mondani?van még a Gigabyte M6800 as ami formára ugyan ez az egér,most valahogy nincs több lóvé egérre és valami ilyesmi formát keresek mint ezek,de a genius ergo 525 nél jobbat akarok,mert az hulladék.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Sub-ZeRo #6293 üzenetére

    Á, ezt szokták mondani az emberek. :D Aztán vesznek egy JÓT, használják, ráébrednek, hogy hoppá, és aztán már nem hajlandóak hulladékot marokba fogni.:D
    MX 518-cal nem nyúlhatsz mellé. Hozzá min. egy SteelPad QcK (2,5k), esetleg tefloncsík (nem kell hyperglide, az drága) és láss csodát. ;)

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Prosector #6482 üzenetére

    Yep, már 8k-ért is láttam újonnan. :K

    Mi az a "csúcskategória"? Azt ne mondd, hogy G9, G500, Imperator, meg ilyenek.:U Én onnantól kezdve nem adok gamer-egeres PH!-tesztekre, mióta össze-vissza dícsérték azt a hulladék G5-öt, amiért MAXIMUM 2k-t adnék. De akkor inkább +0,5k és egy WMO...

    Aki komolyan szeretne lőni/PS-ozni (bár ehhez méginkább rajzpad), csak optikait (esetleg 3G-s infra-t) vesz.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz krisi047 #7268 üzenetére

    Az egér baromi fontos. Én nem lődöznék wireless-szel, az tuti. Annyiszor hallottam már, hogy "az egerem megfelel", meg "jó ez nekem"...Aztán kipróbáltak egy JÓ egeret és többet nem akartak ipari hulladékot használni. :D

    Szerintem az a puffogtatás mindenképp megérdemelne legalább egy Microsoft WheelMouse Optical 1.1-et. Nagyon olcsó (2,5k) és nagyon minőségi optika. :C :K Mai napig ezekkel a 400 dpi-s MS-ekkel lövök a legjobban.
    Ha veszel hozzá egy SteelPad QcK-t (ez is ~2,5k) (meg itt egy fórumos kollégától 300 Ft-ért némi csúszkát), végképp nagyon jó vagy.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Tsebacsi #7281 üzenetére

    És ezt kitől hallottad?:) Eddig az ÖSSZES lézeres egér, amit próbáltam (Logitech G5/G5 Refresh, Razer Copperhead, Steelseries Ikari Laser, Steelseries Xai, ROCCAT Kone, A4Tech X-750F, Microsoft Habu) egy utolsó hulladék volt. Felháborítónak tartom, hogy ezekért ennyi pénzt mernek elkérni. Bár inkább nevetségesnek. :)
    Attól, hogy valami "újabb", még egyáltalán nem biztos, hogy jobb is...

    Az MX 518 egy nagyon jó egér :K, értelmetlen lecserélni egy ócskaságra, amiért 2000 Ft-nál többet egy fillérrel se adnék (de még annyit se, mert 2,5-ért már MS WMO 1.1-et veszek, amiről tudom, hogy JÓ...).
    Talán a Razer 3.5G-s infrája lehet még alternatíva. De ha rendesen működik, én tuti maradnék az MX 518-nál.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Nobi23 #7580 üzenetére

    Hacsak nem akarsz ipari hulladékot, nem veszel CoolerMaster egeret.
    A házai, meg a ventijei jók. Egeret inkább ne gyártson. Vagy igen, de az ár felső határa legyen 500 Ft. :)
    Netes "egértesztek" közül 10-ből 9 egy nyomorult hazugság, amit teljesen inkompetens személyek követnek el (lsd. topikban feljebb a részletesebb elemzést :D). Persze ez nem a Vérpistike "tesztelők" rosszindulatából fakad, hanem a tényből, hogy a legcsekélyebb fogalmuk sincs arról, hogy hogyan kell egy egeret tesztelni, de azért publikálják az arcpirító (már-már Desert Eagle-betárazós >:]) hülyeségeiket. :C :W

    :))

    KaakukK16: ilyennel most komolyan foglalkozol? Haggyadmá'. :D Látod-látod, DeathAdder Black Edition-t kellett volna venni. :P

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz papptibor76 #7587 üzenetére

    Ezen jót nevettem.
    Aki kicsit is komolyabban gondolja a játékot, mint offline lődözés meg seregépítés, az sírva töri ripityára az összes wireless egeret. Még a Logitech G700 is egy hulladék. Pedig adtam neki esélyt.
    Persze akinek fel se tűnik a +15-20 ms késés, azt lehet nem zavarja. Abból az egyszerű okból kifolyólag, hogy nincs olyan szinten a játéka. És valószínűleg nem is lesz soha, de ez már egy másik kérdés. Egyszerűen hiányzik a megfelelő szem-kéz koordináció.
    Ill. ahogy iamthesonar is mondta, Trust, Speedlink, A4Tech, Asus, Gigabyte stb. is gyárt "gamer" egereket, de ez nem változtat a tényen, hogy az összes egy rakás sz*r.
    Megy a népbutítás keményen. Csili-villi, használhatatlan feature-ök, effektív zsellérflashbang-ként funkcionáló, (papíron!) jól hangzó adatok. Aki bedől ezeknek, az meg is érdemli (bár minden bizonnyal fel sem fog neki tűnni, hogy átverték).

    Ezúton kérnék tisztelettel mindenkit, hogy játékra NE ajánljanak wireless egeret, mert vannak olyan emberek, akik ilyeneket olvasva képesek és megveszik.

    Akadozó madzag: ennyire nem lennének kreatívak az emberek? Egy darabka cellux csodákra képes...SOHA nem akadozik a madzagom. Még egyszer kiemelném, hogy SOHA.
    Amúgy nem tudom, ti merre voltatok, amikor a kétgombos (görgő még sehol), golyós, serial-portos egerek voltak a nonplusz-ultra. Akkoriban senki nem zokogott mondvacsinált problémákon, hanem szimplán csak örült, hogy a billentyűzeten/joystick-on kívűl van egy újabb lehetősége az irányításra.

    Szavaimat ne sértésnek vedd, mert nem annak szánom.

    CséZé: nem kell driver. USBfix, mouseratechecker. Ha nem akarsz vele játszani, ezek sem kellenek (amúgy ezek nélkül is lehet). Szimpla plug 'n play. Ahogy azt elvárná az ember.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • KaakukK16

    aktív tag

    válasz AXisBOLD #7614 üzenetére

    Semmiképpen ne vegyél Roccat egeret...az összes "hulladék" ,egyértelmű Razer Abyssus 3,5G infrás,nem is kell annál jobb..!:)

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Abri #7625 üzenetére

    Ha pad van, az jó. ^__^

    G500 egy csicsás kaksimogyoró. Nem éri meg. Én kb. 3-4-5k-t adnék érte, de csakis kizárólag azért, hogy utána többért eladjam. Gagyi belső, fölösleges hype, burger-gamereknek való, akik minden netes egértesztnek hisznek és csak azért megveszik, mert milyen csilli-villi-nagyonmodern-húdejósúlyozható, de még súlyoknélkülisb*szottnehéz pézsmapatkány. Ennyi a jellemzője. Méltó utódja a G5-nek, mert az is egy hulladék volt.

    Ha kell az a bal oldali gomb, MX 518-at vagy Death Adder-t vegyél akkor. Nem bánod meg.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz sith7 #7755 üzenetére

    Meg minden olyan ember, akinek egy kicsi fogalma is van arról, hogy hogy kell egy játékhoz való egeret tesztelni. ;)

    Mióta az egekig magasztalták azt az utollllsóó hulladék Logitech G5-öt, meg ajánlottnak hoznak ki Asus, Roccat, A4Tech meg Mionix, stb. egereket :W, meg ilyenek, mondjuk úgy, hogy "kisebb" fenntartással kezelem az ilyen irányú megnyílvánulásaikat. :DDD

    izomhod: 5k-s keretben századjára is az egyetlen értelmes alternatíva egy Microsoft Intellimouse 1.1a. Vagy egy használt Logitech MX 518/Razer Diamondback 3G.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Moonwolf #7811 üzenetére

    Miért CSAK az ilyen hulladékokat szúrod ki magadnak? :DDD

    De olyan az is, maximum csak te nem veszed észre. Ergo fölösleges "játékra kihegyezett" egeret kutatnod, mert ha nem tűnik fel, hogy az a Gigabyte mekkora egy ****, akkor kb. bármit lemelhetsz a polcokról, úgyis kielégítőnek fogod találni. :U

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Moonwolf #7818 üzenetére

    "beragadt párszor egy helyben " - köszönjük Gigabyte :C. Ez egy remek megállapítás első pontnak a "hulladék" definíciójában. :D Csak egy párszor? Szerintem egy perc alatt úgy 20x akasztanám ki.

    Komolyabb rántásnak az olyan nagy sebességgel történő, hirtelen egér-elmozdítást nevezzük (általában min. 15-20 cm-en), amilyet te nem csinálsz (meg amilyet a manapság divatos, léjzeres, világító, sípoló/csilingelő atomvagány gémeregerek nem tesznek lehetővé ^__^). Máskülönben már tábortüzet raktál volna a Gigabyte-rágcsáló hasán. :)

    Így van, optikai. Szerencsére. :C :K Marketinghype-pal meg fárasszák az üknagyanyámat. De még ő se dől be. :D

    MX 518-at lehet már 8k-ért kapni.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Zyelor #8158 üzenetére

    Gigabyte egerek szenzorügyileg a kukába való ipari hulladék kategóriába tartoznak. Csak azért vennék, hogy utána a kertben meghajígálhassam terméskővel. :DDD

    Microsoft Intellimouse 1.1a + SteelSeries QcK = ~7,5k
    Microsoft Intellimouse Explorer 3.0 + SteelSeries QcK = ~10,5k
    Logitech MX 518 + SteelSeries QcK = ~10,5k
    SteelSeries Kinzu + SteelSeries QcK= ~10,5k

    Innentől fogva döntsön a kényelem.

    Paddal együtt ennyiért ezek a lehető legjobb alternatívák.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Avicularia

    veterán

    válasz Topanka #8187 üzenetére

    Sok bajom nincs az mx performance-el,bár az mx revo-t jobb egérnek tartom,de ez szubjektív.Sajnos már nincs gyártásban.
    Elég régóta használok vezeték nélküli logi egereket. Az első egy mouseman cordless volt kb.10 éve.Azóta 1-2 félrelépést leszámítva mindig logitech egerem volt.
    Régen tényleg nagyon sokat bírtak,viszont gyalázat,hogy mostanában ilyen a minőség.Végre kijavították azt,hogy ne 1 hónap után kopjon le a festék az egereikről,erre a mikrokapcsolók lettek hulladékok.
    Valami jó wireless egér engem is érdekelne.
    Roccat pyra wireless-t néztem,de az elég kicsi.

    [ Szerkesztve ]

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz LLKobe #8284 üzenetére

    Az egy EREKLYE.

    Jobb, mint az MX 518.

    Hulot: tipikus ipari hulladék-szagú történetnek hangzik.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Melkor04 #8350 üzenetére

    Figyelj, ha FPS-t is gyakran játszol vele és nem szeretnél vackot venni, akkor azt az 5k-t ne sajnáld rá. Ha veszel 3,5k-ért egy hulladékot, az az ablakon kidobott pénz, viszont ha 5k-t rászánsz, akkor az egy befektetés. Ami már akkor elkezd megtérülni, amikor előszőr gépbe dugod...Valamit valamiért. Ez így működik sajnos.

    Ebben az árkategóriában csakis Microsoft WheelMouse Optical 1.1/Microsoft Intellimouse 1.1a. Minden más kuka. Ha használt is jó, 5k alatt is megúszod. Már, ha tényleg normális egeret szeretnél a játékodhoz...
    Padod van?

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Tothgera30 #8359 üzenetére

    Én műanyag hulladékért még játékpénzzel se fizetek. ;] :U

    :))

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz MarioAna #8395 üzenetére

    Azt nem nehéz. Kb. az összes 20k-s egér egy hulladék. :)

    Amúgy net-es egértesztek... Sokszor kitárgyaltuk már, hogy mennyire hülyeségek. Az elmúlt 5 évben 1 (azaz EGY) jó egértesztet olvastam (kb. 2-3 éve). Az ESReality oldaláról keveredtem oda. Arra emlékszem, hogy vörös volt a site háttere. Benne volt az összes akkori gamer-egér, rengeteg grafikon, mindet kipróbálták mindenféle USB-frekiken. A rántáshoz külön kis robotkart építettek, ami az emberi sebesség fölött rántja az egeret. Az egy jó teszt volt (Ajánlottnak még véletlenül sem jött ki A4Tech. Ahogy egyetlen lézeres egér sem.).

    Az optikai A4Tech egy hangyányival jobb, mint a lézeres, de még így is baromi messze áll attól a kategóriától, amivel hajlandó lennék tartósan játszani (vagy egyáltalán max. 2000 Ft-nál több pénzt kiadni érte - azt is csak azért, hogy utána eladjam kétszer annyiért).

    Ha formára hasonló kell, vegyél egy Logitech MX 518-at (~8k). Úgy 10000000x jobb, mint az összes A4Tech, együttvéve. Megbízható, precíz, kényelmes (bár ez szubjektív), professzionális szinten is sokat bizonyított. Biztosan remek választás.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz manoarc #8424 üzenetére

    xmad: "és a hoki ezer forintos genius egerem mégis bírta a rántásokat..."

    Akkor azok nagyon komoly "rántások" lehettek. ;]

    Akármennyit ülök a gép előtt, akár játszom, akár dolgozom, akár csak netezem, nekem marhára nem mindegy, hogy mit cibálok. Nincs olyan feladatkör, ami ne érdemelne meg legalább egy MS 1.1-et. Ha meg valakinek mindegy, az ne jöjjön ide tanácsért, hanem irány a TEZSNYÓ és az első 399 Ft-os optikai hulladék. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz LLKobe #8436 üzenetére

    Ne a HP legyen a kiindulási alap, hanem egy bizonyos (elvárható) szint.

    Sok ismerősöm volt így vele. Aztán a kezükbe adtam egy jót, hogy tessék, próbáld csak ki, kicsit tartósabban, nyüstöld pár órát. Utána nem voltak hajlandóak alább adni ("te ez a Logitech G5 tényleg mekkora egy hulladék", meg "ezt vettem 4ezeré'?"-és társai ráeszmélések). :)

    Egy szó, mint száz, jó egérrel a játékélmény is sokkal jobb lesz. Végre nem a hardware, hanem csak a felhasználó lehet a "szűk keresztmetszet". Szerintem keress egy Diamondback-et...

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz pete_21 #9096 üzenetére

    Mert egy utolsó hulladék. Nem csak a gyártó, de az egerei is. :)

    "Akkor megnyugodtam. Akkor azzal ne is foglalkozzak, hol mennyi garit adnak rá? Ahol a legolcsóbb, ott beszerezni, és örülni?"

    Ennyi.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz tommjee #9851 üzenetére

    Ha macskaszőrős-kacsazsíros kézzel tapperolnám, esetleg lehánynám és kiraknám a napra száradni, lehet nekem is így nézne ki. ;]

    "használtam DA-t elég is volt belöle ... MX518 vagy egy G5 sokkal jobb nála tapasztalatból tudom undorító ahogy csúszkál a Deathadder oldala kicsi is elkezd izzadni az ember keze azonnal csúszik az oldala mert még mindig csak annyi eszük van a razernél hogy világítson 6 féle képpen meg fényes legyen -.-' karácsonyfa"

    A DA v1-nek köztudottan voltak firmware-bajai. A legutolsó frissítés nagyjából megoldotta, de akkor már késő volt. Amúgy ki lehet kapcsolni a világítást. Az viszont mindenképpen érdekes, hogy nekem nem csúszott, lehet csak a te kezed izzad nagyon. Ha meg ennyire zavar, ~2k-ért létezik SteelSeries SteelGrip csúszás ellen és remekül teszi a dolgát, ha az embernek csak annyi baja van egy egérrel, hogy csúszós a burkolat, mindenképpen megéri beszerezni.

    MX 518 tényleg jó. De egy G5? OMG. Refresh-et próbáltam (nem csak egy embernél); 1 perc alatt csak 3x nem tudta követni az a "csodálatos" szenzor a rántást - egyszer negatív gyorsulással jutalmazott, kétszer úgy gondolta, hogy jobban érdekel a cipőfűzőm, mint a szemből érkező rakéták...:C :W Aztán kölcsönkértem és még bő fél délutánon keresztül nyúztam SteelSeries QcK-n, Everglide Titan-on, SteelSeries SS-en, meg egy noname műanyagpadon. Sőt még asztallapon is. Eredmény változtatlan ---> szánalmas hulladék.

    "Nem ez a lényege egy egérnek hanem hogy kényelmes legyen még minnél több időt kihúzzon ! Logitech ..."

    A bármilyen rántást lekövető szenzort kihagytad.. :U

    1. A kényelem teljesen SZUBJEKTÍV.
    2. Ha tartósságról beszélünk, akkor azt hiszem, nyugodtan kijelenthetem, hogy MS 1.1-ek és MS 3.0 van a csúcson.
    3. Razer is bírja szerelgetés nélkül legalább 4-5 évig, ha vigyázol rá. ;)

    A kábelt szokás felragasztani minden vezetékes egérnél - hogy ne akadályozzon/akadjon el semmiben és hogy kíméljem - ne törjön meg könnyen.

    "Volt Lachesisem azzal elégedett voltam de a Deathadder az egy rakat kaka"

    LOL.

    "Arról nem is beszélve hogy 2 éven belüle bisztos le kell cserélni mert tönkre megy benne a bal klikk mikrokapcsolója meg a görgő úgy fel lazul hogy pörgetni birod"

    Kifogtál egy gyengébb példányt. Vagy az is lehet, hogy szimplán csak gyilkoltad.

    "MX518 4-5 évet kibír és ezt nem csak én mondom"

    Vagy többet.

    ----------------------------------------------------------------------------------------------

    bigsee: Ezt is már hányszor leírtam. Érik nagyon már a modker. Nem baj, mégegyszer: occsó', kínai gagyi, megkérdőjelezhető minőségű szenzorokkal. Jó drágán (amennyiért már értelmes egeret is lehetne venni, sőt).
    A G9 sem éppen egy matyóhímzés (százszor inkább egy MS 1.1...), de még így is sokkal inkább az, mint bármilyen RoKKaNt patkány.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • vlevi

    nagyúr

    válasz Synthwave #10003 üzenetére

    Hát ez az, túlnyomórészt a hulladék egerek vannak benne, de a kép alapján mintha M510 is lenne a zsákbaegerek között. Kétezervalahány forintot megér, ha sikerülne előre kitalálni...

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz PofaJenö #10176 üzenetére

    MX 518 jó választás.

    "hát pad , nem tudom ,pff 5k-ért nem adnák többet."

    Az elején mintha még 20k lett volna a határ. Vagy ha nem valami hulladék egeret veszel 16k-ért, akkor már sajnálod a pénzt egy JÓ padra? :U

    MX 518-hoz QPAD CT-t vennék (a vastagabbat és lehetőség szerint minél nagyobbat). Vagy megvárod augusztus végét (a szabi) vagy nézel aprón, esetleg berendeled külhoni webshop-ból.

    Türelem/kis küzdés rózsát terem.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz energy_ #10175 üzenetére

    energy_:

    A csodás cikk:

    "egy több tízezer forintos (OFF)(gamer)(/OFF) elit egér"

    Olyan nincs. Azok a hulladékok.

    "Ezek után nem nehéz kitalálni, hogy a higs-sens magas érzékenységes jelent, olyanokat, akik magas dpi beállításokkal, csuklóból játszanak"

    LOL. Érdekes, én 800 dpi-n játszom csuklóból (mid-sens + accel). Nagyon sokan mások is. :U

    Egérpad:
    "Ha például egy kátyús fa asztalod van, akkor tanácsos, míg bútorlapra teljesen felesleges lehet."

    Ez hülye? De most komolyan...

    " én például egyszerűen egy fehér A4-es lapot ragasztottam az asztalomra, amit hetente cserélgettem, miután kiszőrösödött a szokatlan igénybevételtől. Nem túl elegáns, de olcsó, és a célnak megfelelt."

    Jól van fiam, okos vagy. :C :W

    "A súlyozás lehetősége szintén alapnak számít a profi egereknél, "

    Eddig csak ipari szemét volt az olyan, amit súlyozni lehetett.

    "A Mamba a csúcsok csúcsa jelenleg, az első vezeték nélküli, asztali Razer gamer egér, minden elérhető földi jóval felszerelve."

    Ja. Csúcs hülye vagy, ha játékra ilyet veszel. Istenem...

    "Az olcsóbb gamer egerek 500 Hz-esek szoktak lenni, a 125-ösöket érdemes elkerülni."

    mouserate.exe-ről hallottál már, te szerencsétlen? :W
    (Nem beszélve arról, hogy az olyanoknak, akik ilyen cikkek alapján vesznek egereket, fel sem tűnik a 125 és 1000 Hz közti különbség, szóval még mouserate se kell...)

    Profibb egerek/csúcskategóriába meg be merészel írni A4Tech-eket, Gigabyte-okat, Icon7-eket meg mindenféle sza@rokat is. Egyáltalán szó sem esik MS 1.1-ekről, IME 3.0-ról... Salmosa-t meg nem ajánlja, mert ~10k... Szégyen, hogy ilyenek inkompetens emberek dolgoznak híres újságoknál...még nagyobb szégyen, hogy meg is jelennek a cikkjeik (és az emberek komolyan veszik)...

    Ma estére is megvolt a kiakadás.

    ---------------------------------------------------------------------------------------

    PofaJenő: Sphex ratyi. De ha szeretnéd, hogy hamarosan foszlani kezdjen, netán ki is lukadjon, akkor nosza. :D

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz fi:zi'k #10212 üzenetére

    Amik a linkben vannak, azok nem. ;)

    Komolyan foglalkozol fülesekkel, azt hittem, benned már tudatosult, hogy ami a papíron van, az kb. semmit nem számít; azt az inkompetens noob-oknak írkálják rá, hogy majd levegyék a polcról, hogy ez hűdejó. Úgy látszik, mégsem...:U

    ""Alapvetően madzagos párti vagyok, de néha jól jönne a vezeték nélküliség."
    Ezt hogy oldanád meg egy egérrel?
    "

    Sehogy. Vennék 3ezeré valami hulladék driverless wireless-t azokra a ritka alkalmakra, amikor az kell.
    Mellé pedig egy normális egeret (a linkből), nem Mamba-t meg ilyeneket...

    Vagy egy wireless trackball-t (mondjuk egy Logitech Cordless Trackman Optical-t, mellé meg pl. egy Logitech MX 518-at/MS IME 3.0-át játszani. A kettő együtt megvan ~16k-ból.)

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz gYaLo #10682 üzenetére

    Értelemszerűen nagyobb távokon, nem 3 cm-es pöckölgetések során. ;) De tudom, hogy nem fog, mert a G500 tökéletes. ;]

    Mandarinn: "Gigabyte M6900 Ezt néztem ki. Jónak tűnik csak sajnos nem lézer Szerintetek?"

    Hála Istennek, hogy nem lájzer™. Ettől függetlenül azonban az az egér az ipari hulladék kategória -ahogy az összes többi Gagyibályt is-.
    A Tothgera30-féle MS WMO-val 1000x jobban járnál (még ha használt is - de biztos vagyok benne, hogy kiváló állapotban van, tekintve, hogy egy MS 1.1 worshipper tulajdona :)) )

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • superecneB

    őstag

    válasz F34R #10829 üzenetére

    Akkor nem csak nekem furcsa mennyien fizetik meg a tanulópénzt mikor ott van egy összeszedett ajánlott lista, vagy ha pontosabb paramétereket megadnak tudunk ajánlani best buyt szinte minden árkategben... :W

    Nem mintha különösebben zavarna, viszont amíg van a piacon igény az ilyen hulladékokra addig csinálni is fognak és szerintem teljesen felesleges termékek...

    [ Szerkesztve ]

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz F34R #10865 üzenetére

    32 bites ARM processzor? Istenem... Minek? Hogy legyen, mi vezérelje a holtsúly LED-eket, az LCD-kijelzőt és az ExactUseless feature-öket? A dpi 4/5 része is csak fölöslegesen van ott.
    De milyen jó, hogy legalább 16,8 millió színből lehet kiválasztani a világítást... :W
    800 / 1000 dpi-n lehet, hogy nem olyan hulladék.
    Amúgy lesz vagy 20-25k. Csak 2x / 2.5x fog annyiba kerülni, mint egy JÓ egér. :C Ennyi pénzből veszek korrekt egeret és padot, meg egy jó fülest is...

    Nem jó irányba halad ez az egész.

    Inkább a Razer visszahozhatná a Salmosa-t (vagy ha már nagyon nem bírja megállni, hogy ne új legyen :U, akkor egy Salmosa v2-őt 3.5G infra-val).

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz nemtabo #11093 üzenetére

    Nem jól állsz ehhez hozzá. Az Asus szenzorilag egy hulladék.

    "Egyebekben akkor a a Razer és a többi favorizált is lehet gyenge adott árszinten."

    Az ajánlottak nagyon nem.

    "Minthogy hírnevet szerez a legjobbak között, aztán alacsonyabb árfekvésben átlagos terméket állít elő."

    10k egy egérért már egyáltalán nem az alacsonyabb árfekvés. Az már majdnem a csúcs, amit (- játékhoz is -) egérért fizetni érdemes.
    A legdrágább, ami valamit is ér, az a Razer DeathAdder v2, ~13k tájában beszerezhető.

    3 év gari ---> az összes Logitech. Cseregarancia.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • nemtabo

    aktív tag

    válasz Synthwave #11094 üzenetére

    Nem találom milyen szenzor van az asusban, segítenél? Te tudod, mert azt mondtad hulladék.

    "Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

  • nemtabo

    aktív tag

    válasz nemtabo #11095 üzenetére

    Az alábbi Razer egerek készültek Philips Twin Eye PLN 2032 szenzorral:

    Mamba
    Naga
    Imperator
    Lachesis (ver. 2)
    Naga Molten Special Edition
    Naga Epic

    tehát nagyon sok lézer egér, és az Ozone Radon 5K készül "Professional gaming laser sensor Philips PLN 2032",

    Philips Twin Eye PLN 2031 szenzor van az alábbi Razer egerekben:

    Lachesis
    Orochi

    utóbbi szenzor 4000dpi-s pont mint az Asusé, előbbi 5600dpi-s.

    Hát a hulladék szenzorokat, amit az Ozone és az Asus használ előfordul a Razer egerekben is.

    Azért az x-nél többet vártam volna egy képzett kollégától.

    [ Szerkesztve ]

    "Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

  • nemtabo

    aktív tag

    válasz frango13 #11162 üzenetére

    Mikor beadta a kulcsot hétvégén az egerem, akkor tecskó gazdagságosba rongyoltam el azonnalosba és ez volt a legértelmesebb:

    http://ipon.hu/webshop/product/_icon7_d200_usb_feher/27306

    1600-on meg elvileg, de a görgője egyszer behalt, szétszedtem kitisztítottam, és összeraktam, de akkor sem ment. Áttértem a szovjet módszerre rávágtam egy nagyot, miközben kilátásba helyeztem a hulladék-hasznosítóműbe történő továbbítását, azóta tökéletesen működik.

    Este ha játszok visszateszem, 1200-ra és kipróbálom úgy is.
    Hz tuning? ezzen a 1.000..-Ft-.os egérrel?

    "Mindig tévedek. Abban is, hogy tévedek! " Ki A Szösz

  • jaffa 2843

    Ármester

    válasz Szabesz14 #11362 üzenetére

    718BK-m már volt (van is csak hulladék), én nagyon nem ajánlom. De egyik A4tech-et se szívesen.
    Azt ajánlom én is, hogy nézz szét ebay-en valami márkásabb példány után, ha nem szeretnél többet költeni.
    Esetleg PH apróról egy használt Abyssus, vagy Krait.
    A jó gémer egértől az a4tech nagyon messze van...

    Én Ebay-ről szereztem 5400Ft-ért egy új Razer Salmosa-t. Ennyiért nem kapsz jobban újonnan.

    [ Szerkesztve ]

    #### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

  • jaffa 2843

    Ármester

    válasz hoffman_ #11442 üzenetére

    én rendeltem salmosa-t ebayről és megbízható, új volt. (ha kell a hírdetés megadom priviben), DE a salmosa nem tenyeres, hanem inkább karmos/ujjbegyes. Ha palm gripes egér kell (tenyeres) akkor MX518 (g400), MS3.0, Razer Deathadder, Steelseries Ikari Optical.
    Abyssus sem tenyeres, nagyjából ugyanaz a design mint a Salmosa (ennek utóda egyébként).

    Természetesen ezek nagyban függnek a megszokástól és a kézmérettől is.

    nyunyu

    Szerintem elektronikai hulladék :)

    [ Szerkesztve ]

    #### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

  • Qtya72

    aktív tag

    Kipróbáltam az összes USB sloton, most vagy rossz az én példányom, vagy az egész ipari hulladék, és ki kell venni az első hsz-ből mint ajánlott egér.

  • deadelon

    aktív tag

    válasz tommjee #12305 üzenetére

    sajnos van pár egér ami egy tervezési hiba folytán hulladék.pl az icon 7 től a z500 as sorozat
    100% os meghibásodás 1/2 éven belül.pedig eszméletlen jó egér lenne.rohadt kényelmes izzadásgátló felület,fantasztikus jó oldalsó gomb elhelyezés.ki kell próbálni hogy valaki érezze milyen jó egér lenne!!!de a silicon görgő megnyúlik és beragad utána annyi ,csere,csere,csere,kész vége.

    Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Szajo #12676 üzenetére

    A linkelt egy hulladék.

    De már kaptál választ, hogy 2-3-4k-ból mit vegyél...

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz cellpeti #12695 üzenetére

    Nana, nem ezt mondtam. Csak azt, hogy a lézeroptika ami benne van nem hulladék. Attól az egér még nem lesz jobb a loginál se minőségre se a többi alkatrészre nézve.

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

  • Szajo

    őstag

    válasz Synthwave #12677 üzenetére

    Csak megvettem ezt a "hulladékot". Nem tudom, hogy csak azért írtad rá, hogy az mert ennyi az ára, vagy pedig mert A4Tech de el kell mondjam nagyon jó egér. Megvettem 2napja használom és nagyon jó! (Nem "oltás" képpen írom, persze hogy jobb a microsoftos, mert próbáltam azt is, de igazábol nem sokkal. 1600Ft ért nem hiszem, hogy bárhol kapsz máshol ilyen egeret, ez az egér tapasztalatom szerint lever egy jó pár 7-10ezer forintos Gamer egeret amiket a Media Marktban próbáltam, azt leszámítva, hogy azon max több gomb lehet. Persze ezzel nem azt mondom, hogy ez jobb bárminél is, csak nem tudom, hogy többőtök miért mondta, hogy sz@r mikor szerintem nem is próbálta, vagy nem is halott még róla. Kényelmes és érzik rajta, hogy nem akar szétesni az anyaga is olyan. DPI állítható, van előre/vissza lépés gomb, sokkal jobb és kezelhetőbb lett vele a kurzor a kis sz@r geniusom után.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Szajo #12714 üzenetére

    Próbáltam azt a V-track-es A4Tech-et és továbbra is tartom, hogy egy hulladék. Persze egy Netscroll-hoz képest majdnem minden császár...

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Szajo #12714 üzenetére

    Módosítottam az előző post-ot, csak lejárt a módosítási idő. Így nézne ki teljesben:

    A procis példa nem volt jó.
    Az eredeti kérdésed itt úgy hangzott, hogy "mit vegyek 2-3-4k-ért?". Ebbe beletartozik a 3-4k is, amiből sokkal jobbat tudtál volna venni, igaz, csak használtban (bár ha kellőképpen leinformálod az eladót - amire itt PH!-n azért van lehetőség - akkor nem lehet probléma; sokszor vettem már én is így egerentyűt)
    .

    Próbáltam azt a V-track-es A4Tech-et és továbbra is tartom, hogy egy hulladék. Nyilván kérdés, hogy mihez viszonyítod. Persze egy Netscroll-hoz képest majdnem minden császár (tudom, mert olyan volt az első optikai egerem anno :) ), 1600 Ft-ért pedig ne várjunk csodát (az esetek döntő többségében 16000-ért sem kapunk).

    Ha ez neked teljesen megfelel, valóban fölösleges komoly egeret vásárolnod, használd ezt, ameddig csak bírja szuflával.

    Tsebacsi: Hát ERRŐL tényleg hiába is próbálna meggyőzni. Volt már pár tucat egér a kezem alatt ("gamer", nem "gamer" - többek közt az ominózus A4Tech is), 15 éve vagyok FPS-kocka, ebből 8 év volt aktív Quake 3, beleértve CPM DeFRaG-ot is, ami azért csúcsra járatja az egeret (még mielőtt jönne a félreértés, nem vagyok pro, csak békés kis kocka ^^), így van mihez viszonyítanom.
    Valóban, a minőség berögzült, amiből nem vagyok hajlandó alább adni. Szerencsére az ilyen egerek a simán megfizethető kategóriát képviselik, főleg, mióta elterjedtek a plazmatévével és súlyzókészlettel egybeépített lézercsodák. :)
    Nem szeretem, ha a malfunction rate miatt random az eget bámulom, vagy össze-vissza gyorsulgat a kurzor - de ez már csak az én heppem. :)

    Az, hogy nem látod a 9500-ös szenzor gyorsulási hibáit, annak köszönhető, hogy high sens-en, 5 cm-en tologatod - és ekkora távolságon nem fognak előjönni ezek a hibák, akár tudomásul veszed ezt, akár nem (az már eléggé kemény lenne, ha így is előjönnének; szerencsére azért ott nem tartunk).
    Neked megfelel, nekem nem, mert jobbhoz szoktam és már gátolna abban, hogy a szokásos játékomat játsszam a szokásos beállításaimmal.

    Használd egészséggel, tényleg. Te fizettél érte, neked kell, hogy megfeleljen, de légy szíves ne írj olyanokat, hogy hibátlan a szenzor, mert messze NEM AZ.
    5 cm-re még jó, 20-30+ -ra már nem igazán. Az egész konstrukció ár/érték arányban nagyon gyenge - negyed ennyi pénzért talán még jó vétel is lehetne, bár magam részéről még akkor sem erőltetném annyira.

    3.Aragorn: Azért megnézném, hogy 20-30 cm-en hogy fordulsz azzal a Netscroll-val két villámgyors 90°-ot :).

    Az igaz, hogy ha valaki játszani vesz egy jó egeret, attól még nem lesz jobb játékos. Ellenben sokkal könnyebben fog fejlődni, egy bizonyos szint (ami azért annyira nem magas) után pedig már kifejezetten növeli a vérnyomást, ha valami defektes izével kell szenvednie delikvensünknek. Lámákat persze kb. bármivel lehet alázni.
    A pro-k meg persze az egyszerű halandókat egy golyós Genius-szal is a kukába lövik :DDD, de a saját kaliberű ellenfelekkel szemben már ők sem akarnának betegeskedő patkánnyal "szembenézni" - ilyenkor ők sem szeretik hogy "rántottam, az eget néztem, ő rántott, fejmagasságban elkaszált"-effektust. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák