Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bunkopesta

    csendes tag

    Sziasztok! Én 4 éve A4Tech X7es egeret használok és semmi gondom nincs vele de most mégis szeretném lecserélni egy másikra, kell a változás :D Tavalyig elég komoly szitnen gémeltem,LANok, CB, stb COD2vel tolom mióta kijött. Most kezdtem újra játszani kb 1 hónapja, azóta nézegetem a mai gamer egereket. Am ha ilyen alacsony árkategóriás egeret nézel akk mindenképp X7!!! Tudásban ugyanolyan mint akármelyik High end egér, hiába a marketing, nem fogsz semmi különbséget érezni, a DPI meg egy nagy parasztvakítás, low sens playereknek 400bőven elég, high sens playereknek meg 800-1000, én személy szerint 1000dpi-t használok, meg a többi buzeráns dolog is mint aranyozott usb, meg mittomén mind szart sem ér. Az egyetlen dolog az ergonómia, kialakítás. Tudd hogyan fogod az egeret, full tenyérrel (alkarral mozgatod) ( palm grip) vagy az ujbegyeiddel mozgatod (csuklóból, claw girp). Ezt kell csak számításba venni. Claw gripre inkább kisebb egeret ajánlok (Razerek, NZXT, X7, G9) ami szimmetrikus, palm gripre pedig nagy böhöm egeret (Ikari,G5,Mx518,Kone). De ez egyénfüggő, lehet nagy egérrel is claw grippel játszani vagy fordítva. De, így h ezeket mind tudom, fingom nincs milyen egeret vegyek:D:D:D Csuklóból játszok, megtámasztom a tenyérpárnám a steelpadon, viszonylag kis kezem van. Lézeres egerekről nincs tapasztalatom, bár azt hallottam eddig h a legtöbb az hulladék. Ár am nem számít. Ezeken vacilálok közel 1 hónapja: Roccat KONE: Sok helyen azt írták h nagy kezű, palmgripes embereknek ajánlják, meg a sok technikai hiba is ott van, ennek ellenére az, h lehetne egy rózsaszín ledes egerem az megőrjít:D :D Ha nem kezdek el komolyabban gamelni megint mindenképpen ez, a külcsín miatt :) NZXT Avatar: Ha valakinek ilyen egere van plz tudassa velem, nagyon érdekelnének tapasztalatok.
    Logitech G9 Mivel kis kezem van, claw gipes vagyok, s ez az egér kicsi, sőt még KODIAK is ajánlotta ez is elég esélyes:D Esetleg még DeathAdder de a Razereket vmier nem csípem. Varom az ajanlatokat ;]

    be kell lőni!

Új hozzászólás Aktív témák