Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vanir

    veterán

    válasz dannyl #47483 üzenetére

    Itt arról van szó, ha most azt mondjuk, hogy persze haver, vegyél ikszhetet mer óccsó aztán talán nem szarja össze magát fél év alatt, akkor egyre több hasonló szintű dologra fogjuk ugyanezt ugyanúgy rámondani.
    Nem. Megvannak a topiknak a sztenderdjei, van egy szint, ami alá nem fogunk menni és kész. Nem kötelező ránk hallgatni, viszont jót akarunk a kérdezőknek, tehát nem fogunk olyasmit ajánlani nekik, ami nem üti meg a minőségi minimumot.

    A többi kérdezőnek pedig akkor újra, ha mást nem akkor a hogyan kérdezzek részt:

    [ Szerkesztve ]

  • TeebyKay

    őstag

    válasz dannyl #47483 üzenetére

    " ez az X7 750F"

    "Avago ADNS-A3060 - A4Tech X-710BF: régi szériás
    Avago ADNS-A3080 - A4Tech X-718BK: régi szériás"

    Véletlenül sincs eltérés közöttük. JA DE. A normális optikával szerelt A4Tech egerek voltak ajánlottak régen, az általad említett sosem. Sose szoktunk átlag felhasználóknak 20 ezres egeret ajánlani, akinek nem számít a teljesítmény el szoktuk mondani, hogy kényelem alapján válasszon, viszont a legolcsóbb jó szenzorral gyártott egér a G100s. Olyat meg minek ajánljunk ami rossz. És nem tudom miért kell újra és újra lefutni ezeket a köröket.

    Nem minden egérre van rávágva, hogy szar, csak a szar egerekre. Sok van amivel nincs tapasztalatunk és vélhetően jó, ezeket is el szoktuk mondani. Aki követi a fórumot, itt tevékenykedik az ezeket mind tudja, viszont néhanapján betéved valaki aki hirtelen okosabbnak hiszi magát mindenkinél... Mindegy nem kívánom ezt tovább részletezni, vissza lehet olvasni a topicot ha érdekel.

    (#47484) Carlos_A

    A jelenlegi egerednél biztosan jobb, ilyen árban a Logitech G100s-nek jobb a teljesítménye, de ha számodra fontosabb a kinézete, akkor ez is elműködhet egy darabig.

    (#47486) HeroBen

    Ez nem tudom hol 3 gombos neked.

    [ Szerkesztve ]

  • jaffa 2843

    Ármester

    válasz dannyl #47483 üzenetére

    A probléma csak az, hogy az első hsz-ben jól van írva, de amit te említettél, az egy gagyi. (Ha különböző betűk és számok vannak ott, akkor az nem ugyanaz, you know)
    Első szériás lézert ne firtassuk :D
    Csak halkan jegyzem meg, hogy az ajánlott plecsni alatt a 718F van, nem a léjzer. Miattam azt vesz mindenki amit akar, de én bottal sem fogok mégegyszer ilyen szemetekhez nyúlni. Aki gagyibbat akar venni, mint a használható ugyanazért az árért, azzal meg úgysem lehet mit kezdeni.

    "Az a baj, hogy aki napi max 1 órát játszik, annak is már lassan 20k-s egeret ajánlotok."

    Ha sikerül eljutnia odáig, hogy felvázolja a szempontokat, ahogyan az összefoglalóban le van írva, akkor úgy kapja az ajánlást. Hülyeséget ne hordj össze kérlek.

    Befejeztem, innentől ilyen szedett-vedett piszkálódó hsz-re nem válaszolok. Ha normális hangnemben szeretnél okosodni, benne vagyok. ;)

    [ Szerkesztve ]

    #### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz dannyl #47483 üzenetére

    Én teljesen egyetértek veled. Aki nem profi játékos, és nem is akar az lenni, annak felesleges bármelyik ajánlott egér. Minek, hogy FPS-ben single playerben a botoknak fordulóból hs-t adjon, vagy hogy excelben eltalálja az A1-es cellát?! Vicc. Jobban jár, ha elkurvázza azt a pénzt, vagy piára költi. ;]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák