Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dannyl

    addikt

    válasz jaffa 2843 #47482 üzenetére

    Akkor javítsd kérlek az 1. hsz-t:

    "Egynyári szenzorok:
    Azaz létezik kb. 1 jó implementációja, a többi vele szerelt egér rossz.
    PixArt 3305DK-H - SteelSeries Kana v1 / i-Cafe
    Avago ADNS-A3050 - Roccat Lua
    Avago ADNS-A3070/A3080 - Razer Diamondback
    Avago ADNS-A3060 - A4Tech X-710BF: régi szériás
    Avago ADNS-A3080 - A4Tech X-718BK: régi szériás"

    Itt egy PH!-s CIKK is.

    Az a baj, hogy aki napi max 1 órát játszik, annak is már lassan 20k-s egeret ajánlotok. Nem vitatom senkinek a hozzáértését, meg saját tapasztalatát, de aki nem pro játékos, totál fölösleges pénzkidobás egy drága gamer egér. Én meg saját tapasztalatból írom, hogy 13 évig kiszolgált, rengeteg FPS és egyéb játékot végig toltam vele gond nélkül, tehát nem hulladék, teljesen jól használható egér a maga kategóriájában.

    És nem kell ököllel az arcomnak jönni egyből, mert nem fújom az itt elhintett mantrát. Csak a véleményem mondtam el egy olyan embernek, aki nem akar több10k-t kiadni egy egérért. A családban 2 ilyen egér is van/volt, és a razer DA 3.5 nem hozott kimagasló áttörést hozzá képest. Persze, messziről ordít a jobb minőség, de kíváncsi leszek azért, hogy ez hol lesz 13 év múlva.

    Szóval elhiszem, hogy a felsorolt 15 egérrel van tapasztalat, de attól még nem kell automatikusan rávágni minden más egérre, hogy "szar".

    És légyszi tényleg mellőzzük az indulatos kirohanásokat, öreg vagyok már hozzá.

Új hozzászólás Aktív témák