Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz szacsee #24414 üzenetére

    Lézer, vagy optikai megfelelő amúgy erre a célra? (egyenetlen felület... textil, asztallapon (mdf) való használat)

    eger feluletteszt

    Csupasz asztalt akkor nem probaltam, de anno az optikai MX700 eltevedt rajta, mig a lezeres MX1000 mar talalt rajta fogodzot.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • icecave

    nagyúr

    válasz szacsee #24414 üzenetére

    Mx518-asom volt pár évig, arról váltottam Performance-ra, mert már szegény széjjel' kopott.

    Nem vagyok HC Gamer, így simán szóba jöhetett a vezetéknélküli egér. Akkut érdemes használni (1 ceruza), mert ezzel dolgozom, így gyk. hetente lemerül nekem (szemben átlagos használókkal, akiknek 3-4 hétig simán elég,ha nem tovább).

    Amit nehéz volt megszokni 518-as után, az az, hogy a görgőt sokkal nehezebb lenyomni. Mára már ez az alap számomra (megszoktam). l programozható gombok, minőségi anyagokból van, a felületek nagyon jó tapintásúak, azért érződik,hogy valamit kapsz is a pénzedért (szemben a túlárazott billentyűzetekkel).
    Egyszer azt hittem,hogy elromlott,de végül kiderült,hogy az időszakos Win7 frissítések kóstolgatják az ATI Firepro V4900-as vga-m driverét, mivel nem gyakori kártya, így nem is sok embernél jön ez elő. Tehát nem az egérben volt a hiba.
    Mindenfajta felületen elmegy, üvegen is, próbáltam. Durva. :)
    Nagyon megszoktam, nagyon szeretem, nem is kellene másik. Munkatársam vett egy Rapoo 8900P bill-egér kombót, amilyen jó a bill, olyan gagyi az egér. Csak azért említem meg, mert egy az egyben performance koppintás, de ég is föld a kettő (nem is egy árkategória, az tény).

    Összességében nem cserélném le, sőt, ha valami baja lesz, esélyes, hogy megint ilyet veszek. Néztem más logitech-et is, de még az M705 is kicsi ehhez képest (mivel ez egy elég nagy egér, főleg a kis kezemnek, de én szeretem ezt benne).

    Ja, még annyi,hogy van hozzá USB kábel, így ha a gyárilag adott akku-d van csak, akkor mikor lemerül, addig amíg feltölt, "kanócosként" használhatod ugyanúgy. Én azonban inkább cserélgetem az akkukat (van töltőm is), mert ha megszokod a vezetéknélküliséget, akkor rohadtul zavaró lesz akárcsak a töltés idejére is vezetékesként használni az egeret.

Új hozzászólás Aktív témák