Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oposszum

    tag

    Egy kis infó a VXE R1 se-ről.
    Szóval egy hete van meg az egér, és ezt használtam mindenre. Napközben munka BT-on, este otthoni felhasználás, + kb egy óra játék.
    1. Ma délutánra merült öt százalékra, tehát pont egy hetet bírt ilyen felhasználás mellett, bár nem a legtakarékosabb módban használtam, a dpi állapot jelző ledet bekapcsolva hagytam.
    2. A forma lényegében egy GPX mini eloshapes alapján. Nem fájt tőle a kezem, teljesen rendben van a kényelem egésznapos használat után, persze nagyon jól esett most rátenni a kezem az XM2we-re, azért ez kényelmesebb nekem.
    3. Szundi módból naponta egyszer nem akart felébredni, igaz villogott az állapotjelző led mégsem kapcsolódott, ki-be kapcsolás után minden ok. BT-on ezt nem csinálta.
    4. Játék közben nem volt semmi probléma, az érzékelő jó, tudtam vele szépen aprítani az ellent.
    5. A súly elképesztően kellemes, az 51gramm nagyon adja, a gyári tappancsokat nem éreztem rossznak az Artisan padon.
    Aliról 8,5-ért sikerült beszerezni akcióban, láttam, hogy azóta már picit feljebb ment az ára, de a kb. 10k ár nagyon rendben van ezért az egérért. Ha lehetne itthon kapni, legolcsóbb vezetékesként simán ajánlható lenne. Érkezik az M2 mini, meglátom egy hét múlva melyik marad :)

Új hozzászólás Aktív témák