Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    LOGOUT blog

    válasz FireKeeper #93769 üzenetére

    A G303-ba beletaláltam, de a G1xx-eket szerintem kicsit túlértékelte jaffa, ha a célzott használati értéket nézzük a modernebb felhozatallal szemben (inkább a nosztalgia rózsaszín szűrője). Mármint "érnek" annyit, de 6-8-ért MM710-eket, 9-10-ért már Skoll SK-S-t, Hatikat, M4-eket, M42-ket, XM1 variációkat is lehet venni hiánytalanul, érted.

    Néhány kivételtől eltekintve az egérbiznisz nem túlságosan értéktartó befektetés. Persze vannak azok a modellek, amik akkor is érik a pízt, ha nem használni veszed, bár ezek általában régebbiek.

    Végülis meg lehet próbálni, gl, de a helyedben a 102-t és a 303-at nem adnám el. Vagy legalább a 303-at nem, mert elég egyedi a formája. Vagy lehet, hogy elcserélném velem valamire, nem tudom. :DDD

    Lehet, bekérdezek hozzájuk, hogy pár motyóra milyen árat gondolnak. Kíváncsi vagyok, mi sül ki belőle.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 20k + FOXPOST, Akko Silver kapcsolókkal 24k, komplett Epomaker Sailing (Cherry) doubleshot ABS kupakszettel 32k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák