Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Zaied #85894 üzenetére

    Claw-ra lennék erősen kíváncsi akkor azt mondod egy 20-21 centis kézzel már akár vállalható?
    Kisebb egeret keresek 10-15 közt ami hasonló méretben mint a Logi M330(laptop mellé vettem kényszerűségből zasszonyt zavarta a kattogás ha este még dolgom volt így lett ez a silent rettenet :DDD ) talán egy picit nagyobb, kimondottan claw a cél és mindenképp vezetékes.
    Alapvetően játék (multi fps nagyon ritkán legfőképp single címek szóval egy kis pontatlanság belefér bőven) + VisualStudio és Unity.

    Utólag láttam igen, hogy nem gyárilag gumírozott az egér hanem csak jár hozzá egy szett matrica. Ezeket próbáltad?

    Szenzort meg csak érdeklődtem :R mert néztem már a DA Essentialt is de ott a PAW3228 kicsit zavar meg a lencse lötyögés erről a szenzorról meg még nem olvastam.

    A Zowin kívül néztem még a G102-öt és az általad most tesztelt Minit.
    Valamit még vegyek számításba?
    15 fölé nem mennék mert hurcolós egér lesz szóval bedobom táskába a spirálfüzetek közé ha egy évet kibír és jöhet a kövi jó vagyok, nem szeretek egyetemen a mindenki által tapizottakkal dolgozni... :)

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák