Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz kocsiska15 #85607 üzenetére

    Inkább az MM710. Lényegesen könnyebb. Tök ugyanaz, mint a 711, csak nincs benne RGB.

    Ha kicsit mélyebben a zsebedbe tudsz nyúlni, akkor Xtrfy MZ1 vagy G-Wolves Hati S. Az utóbbi talán abból a szempontból jobban passzol fingertiphez, hogy a fara nem szélesedik ki annyira, így nem érzed annyira "tenyérben", mint a 710-est (ez clawnál szembetűnőbb). Szerintem ujjbegyes fogáshoz az egyik legjobb a jelenleg kapható cuccok közül (egyes nagyon elborult áru dolgokat kivéve).

    Esetleg Xtrfy M42, és ennek a tenyértámasza cserélhető; a dobozban két profil van. Egyedül a kábele nem egy álom, de az igény esetén utólag fillérekből cserélhető sokkal jobbra.

    Talán még a Glorious Model O-, ami szóba jöhet, bár ez is inkább 20k tájéka.

    Ha ragaszkodsz a nagyobb mérethez, akkor a keretedből használt G-Wolves Hati M, de nekem is 20 x 9,2 (10,5) cm-es kezem van, és szerintem a kisebb/könnyebb darabok jobbak fingertiphez (a Model O--on és az M42-n kívül van mindegyik itthon).

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák