Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz Synthwave #85088 üzenetére

    Hát akkor ki lehet hozni így is ezek szerint. Nem gondoltam volna.

    Én így fogom az MX518 jellegűeket amikor karból húzom:

    Amikor csuklóból finom célzásra, akkor átmegy palmosabbra, de még talán az sem teljesen palm grip.

    Azt hiszem ez magyarázza, hogy miért kell nekem az a vájú két oldalt. Anélkül forog az egér a kezemben, mert főleg két ujjal tartom, és nincs ami stabilizálja, és megemelni sem tudom ennyire lazán, mert kiesik a kezemből. Más fogással talán jobban mennének ezek az új egerek, de az elmúlt 20 évben így fogtam az egereket, nem igazán akarok már változtatni rajta, inkább változzon az egér. :-)

    Kipróbálom ezt az accel drivert majd. Nekem Win7 óta mindig volt egy olyan érzésem, hogy valami nem klappol accel terén, de egyik accelfix sem működött rá. Amikor Fedora-t vagy FreeBSD-t próbáltam ott teljesen rendben volt és előtte XP-vel is. Nem tudom mi az oka. Mondjuk én könnyen lehet, hogy átállok Linuxra, és nem lesz már Win10 ezen a gépen soha. Az utóbbi években szándékosan szoktattam le magam az olyan programokról, amik csak Windows-ra vannak, és mostanra már nem maradt semmi, amit hiányolnék.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák