Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 5150

    aktív tag

    válasz Tomi_Sci #69980 üzenetére

    Lehet furán hangzik és csoda egér sincs, ami skillt adna, de pár ismerősöm, akikkel évek óta toljuk és nemrég váltott. Azóta sokszor csak lesek miket összelőnek. Az elsőnél még csak feltűnt, a második srácnál már kezdtem furcsállani, a tizediknél viszont már kezdtem szükségét érezni a "tendencia" kifejezésnek arra, hogy vissza adja a valóság érzékelésemből tapasztalati úton lecsapódott megtapasztalásaim konstellációjából létrejött konjuktúra konglomerátum képezte képzetemet az agyam valamely kevésbé elhanyagolt tekervényének mélyrétege aljába robbantott bánya alján egy thermál pocsolya hőjével seggét melengető bányászzbéka kobakján ücsörgő betépett baktérium filozofikus mezsgyéket vakargató merengéseivel az univerzális állandók kedvező létrejöttének valószinűtlenségéről való összefüggéseivel összevetésben. Mindent egybevetve szerintem megállja a helyét az emlitett összehasonlitásban. De az sem kizárt, hogy tévedek.

    "Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

Új hozzászólás Aktív témák