Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    Nekem nem tetszik a G602. Túl lapos a háta, a szokásosnál jobban be kell görbítenem rajta a hüvelykujjam, hogy stabil legyen a fogása. Így viszont kényelmetlen a G400-hoz képest. Az oldalsó gombok is zavaróak, mert hozzájuk érek a hüvelykujjammal. Véletlenül benyomni tényleg nem lehet őket, egyszerűen csak zavaró, hogy ott vannak. Ez gondolom megszokható. A stabilitáson is ront a formája a fentiek miatt, mert nem tudom úgy fogni, ahogy a többi egeremet, illetve olyan probléma is van vele, hogy túl érzékenyek a gombjai. Van, amikor húzás közben véletlenül megnyomom a jobb oldali gombot. Én egy nagyon pici súlyt szoktam rakni a gombokra is, mert úgy még stabilabban fogom, hát ennél ilyesmit nem lehet. A gumírozás tetszik. A görgője nekem elsőre szokatlan, de ennek különösebb jelentősége nincs. Pontosság terén még tesztelem, nálam windows alól ugyanúgy mouseacceles, de az ünnepek alatt felszórok majd egy linuxot, aztán megnézem azzal is. Az eddigiek alapján valószínűleg az lesz a sorsa, hogy visszaküldöm leginkább a gyengébb stabilitás és a viszonylagos kényelmetlensége miatt. Azért egy Razer Lachesis-hez képest tenyeres fogással még így is nagyságrendekkel jobb.

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák