Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JSaN

    addikt

    Sziasztok, egeret szeretnek venni.

    Evekig razer deathadder 3.5g volt, es nagyon megszerettem, tonkre mentek a mikrokapcsolok es vettem bele egy marek japant. De szetszedesnel valamit nagyon el rontottam es szet tortem minden lenyegest benne. (burok pockket letortem mire rajottem hogy hatra kell tolni. nyákrol a szalagkabel is leszakadt, alul egyik csavar gyarilag olyan erossen fogot hogy kikopotta csillag hely es akkor se mozdult meg, maradt a keresztulfuras, de a furoszar elkapta a csavart es tuloldalt a balgombon keresztul kihajtotta. :W )
    meg azelotrol volt egy nagyon regi a4tech x710f egerem hasonlo problemaval, elovettem szetszedtem japan micro bele forraszt es voila, de a razer utan azert meg sem az igazi meg mar eleg regi szegeny.
    Amin elkepedtem 22k huf-tol vannak mai deathadderek. :Y
    Tovabba vannak ezek az ebayes 6-10k kozottiek, mennyire megbizhatoak? mas alternativanak jo lenne ez is? [link]
    Barmi johet, feltetel hogy olyan legyen mint a deathadder: nagy darabb letisztult es legyen 2 oldalso gombja, keret max 12k. sok jatek es mindennapos felhasznalasra lesz.

    Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

Új hozzászólás Aktív témák