Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    Hogy valami csodás is legyen; meguntam a disconnectelő banánt és beleintegráltam a 4 hónap után halott G100s kábelét az idén 10 éves MX300-ba. Így valamire csak jó lett az utód is; végül nem bántam meg, hogy már vagy 3 hónapja nem küzdöttem vele, hogy visszaküldjem gariba - legalább ki tudtam belőle guberálni alkatrészt és nem kellett a madzag-szerzéssel vergődni.
    Ugyanaz a lábkiosztás, nem kell semmit átkötögetni. Dugó ki, dugó be, oszt kész.

    Esztétikailag nem tökéletes a dolog, mivel a G100s-ben már van kábelharang. Az egér belsejében futó szakasz hosszabb, így az a gumibumszli az MX300 házán kívül van 2-3 cm-rel. Mondjuk szerencse, mert a felső műanyag borítás illeszkedő része nem azonos, ennél fogva ha nem így lenne, akkor nem lehetne az MX tetejét a helyére pattintani mindenféle faragás nélkül.

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák