Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • picirizs

    csendes tag

    válasz picirizs #36250 üzenetére

    Picit máshogy tenném fel akkor a kérdést :)

    Nézegettem őt, a következő észrevételeim/kérdéseim/fenntartásaim lennének ezzel kapcsoaltban.

    - árban elég szimpatikus, ez sajnos most fontos szempont
    - ROCCAT egerekkel még nem volt eddig dolgom, de még egyszer mondom, nem kell, hogy kávét főzzön nekem :) Cibálni nem cibálom, ha magától nem esik szét/lesz kontaktos, az már bőven jó
    - EasyShift funkciót használta már valaki? gyakorlatban mennyire hasznos ez?
    - probléma a kétkezes kivitelezés >> a jobb oldali gombok, főleg az alsó nemigen esik kézre, ahogy ezt többen kiemelték az olvasott tesztekben. Ugyanez vonatkozik a SteelSeries egerekere is.
    Tud valaki olyan jobb kezeseknek kialakított egeret, ami ugyanilyen kétoldali kiosztással rendelkezik, de az elhelyezkedés jobban optimalizált (azaz a jobb oldali gombok az egér elülső részére vannak pozicionálva)?

    "Hagyományos" MMO egerek sajnos nem játszanak, mert zavaróan sok a gomb nekem az oldalukon. Nézegettem még Naga Hex-et, de ez meg már igencsak a prémium kategória, ennyire most nem futja.

    Szigorúan az oldalsó gombokról alkotott elképzelésemre példaként mutatnám ezt, hogy lássátok, mire gondoltam az egyoldali kiosztással még az előző posztomban.

    Bármilyen észrevételt, tanácsot hálásan fogadok :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák