Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stukker1987

    senior tag

    válasz eami #33758 üzenetére

    Pont ezt hoztam fel én is példának a wireless mellett (vagy inkább minimálisan a védelmében).

    Szóval többféle vezetékes és vezeték nélküli egeret használtam már és legyen az olcsó wireless vagy drága vezetékes sosem volt látványosan nagy különbség az elért eredményben játékon belül.

    CS multi,BF3-4 multi,COD multik mind megvoltak és a helyezéseim a játékban töltött idő előrehaladtával stagnáltak vagy javultak attól függetlenül hogy milyen egeret használtam éppen.

    Szerintem a szervereken előforduló emberek nagy többségének fogalma sincs arról,hogy egyáltalán milyen egéren játszik (lézer v optikai,drága v olcsó,800 v 2400 DPI) és még ha lenne akkor sem ez lenne a döntő a játékok nagy részénél,hanem a gép amivel játszanak vagy a hálózati válaszidejük...

    Az egészből csak annyit szerettem volna kihozni,hogy elismerem és elfogadom a tudást amivel egeret ajánlotok,de zárójelesen néha talán érdemes lenne odarakni,hogy vannak fontosabb szempontok is végeredmény szempontjából mit az egér wireless késleltetése...

    [ Szerkesztve ]

    Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

Új hozzászólás Aktív témák