Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz csibe1 #24256 üzenetére

    Hagyjad má', még humorérzéke sincs. A logikai érzéke meg kb. annyi, hogy beírt 2 egeret, én egy hasonlattal válaszoltam (hogy még a hülye is megértse) ebből az ment át neki, hogy "minden más suzuki", aztán meg jön a szemrehányó hangvétel. Az ilyen vegyen olyan egeret, amibe elsőre beleakad, ellesz vele oszt jóvan kit érdekel?!

    (#24257) Sz.Miki v: Műanyagból vannak, sz@r kínai omron kapcsolókkal szerelve, tömegtermelésben gyártva (sz@rják a gépek) pár évre tervezve nyugati piacra, ahol úgyis vesznek mást, mielőtt behalnának, mert megtehetik és/vagy megunják, mert már "régi", de ha mégsem, akkor sem nagy érvágás venni egy újat. Közben pedig a "pro gémerek" pontosan azokat az egereket használják, amik az első hozzászólásban vannak felsorolva (sőt, azokból is főleg 3-4 fajtát és passz) Akkor most min is kell csodálkozni? A világ így működik, nekem sem tetszik, de nem azokra fogok haragudni, akik segíteni próbál(ná) nak, hanem max a gyárakban arra a néhány mérnökre, akiknek az a feladatuk, hogy minél silányabb anyagból hozzanak ki minél elfogadhatóbb(nak látszó) termékeket úgy, hogy lehetőleg a gari időig kibírják, azon túl meg beadják a kulcsot az alkatrészeik. Manapság mindennel így van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák