Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Radeon_5

    aktív tag

    Hali, latom van itt jo par nagy guru.
    Uj eger kene nekem is, sokat gepezek, de foleg programozas es altalanos dolgok, neha game, hardcore jatek egyaltalan nem.
    SZal a lenyeg a sok hasznalat ugyh a kenyelem es ergonomia a fontos.
    Most egy MS IE 1.1 van es szeretem, kiveve hogy kicsi izzadasra is eleg csuszos tud lenni, es felemelni nem konnyu (nincs az oldalain grip), plusz elszallt a scroll benyomo gomb.
    szal a kriteriumok kb
    - 10k korul max
    - meretre nem tol kell a legnagyobb de nem is kicsi noti eger, kozepes kb
    - jo lenne ha gumi boritasu, ne csusszon
    - gomb eleg 3 is, csak konnyen kattanjanak (bal,jobb,scroll)
    - scroll ha lehet recsegos, ne ilyen soha-meg-nem-allos
    - vezetekes (utalom ha egy kicsit is lagolnak a wirelessek, es az elemeket is)
    - jo ha oldalt vannak bemelyedesek amik menten ugye meg lehet fogni es felemelni
    - nem kell sok dpi meg semmi csak mukodjon pontosan(mint a mostani,tokeletesen eleg)
    - jo ha a fo gombok 'lejtenek' a fold fele es kicsit pupos a hata, ez kenyelmesebb nekem hosszu tavon, az egyenes felszinuektol farad a kezem
    - legalabb par felszinen menjen (mondjuk sotet fa asztal...baratnom logitech m515-ose nem kepes ra..az enyem siman viszi) - nem jobbak amugy a LEDesek, mint a lazeresek?! :W

    Na, lenyeg h hosszutavon se legyen faraszto. :K
    Ezeket neztem ki: MS comfort mouse 6000(nem tom a scroll lag milyen gaz...?), MS IE 3.0, esetleg 4.0 (gorgojet szidjak), logitech g400, logitech m500, razer deathadder

    Velemenyek? (bocs h hosszu lett....) :))

    Son of a Bit

Új hozzászólás Aktív témák