Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • siti

    senior tag

    válasz Sk8erPeter #8699 üzenetére

    én az ágyból nem látom a monitort, házimozihoz meg van távirányító. :)

    vezeték nélküli technológiánál van egy adatátviteli késés, hiszen van egy oda vissza jel átalakítás is, illetve a legtöbb készülék elem kímélés miatt dobálja magát "standby"-ba. kb ez annyira zavaró, mint az mp3 minőségvesztése. van aki hallja, van aki nem.
    hc játékos körökben még a Wifi sem jöhet szóba, mert nő a ping és ha nekik már ez számít, akkor szeretnek teljesen bedrótozva lenni.

    amiért én nem szeretem:
    Mindig akkor merül le az elem, amikor használom. mondjuk ez nem csoda :)
    Ha beépített aksis volt (ez mondjuk logitech egér), akkor a töltőnek kellett külön konnektor, vezeték a töltőig, ez a töltő vette a jelet és ez volt rádugva a gépre. így a vezeték nélküli helyett lett két vezeték...
    BT vevős egyfolytában párosodni akart minden indításnál és nem mindig jött össze. ilyenkor kikapcs, újrapárosít, megvan. ez mondjuk az olcsó kínai no-name volt, de mégiscsak rossz tapasztalat.
    Aminél meg a vevő is kisméretű, elemes, jó meg minden, annak meg hülye kattogó hangja volt.

    szóval még nem találtam ideálisat, de azóta az egér is csak madzagos lehet, hogy minél kevesebb elemet/akkut használjak. (szuperzöld)

    [ Szerkesztve ]

    Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

Új hozzászólás Aktív témák