Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz nyunyu #58218 üzenetére

    Érdekes elképzelés az ISO kiosztásra.
    XD75-ön próbálkoztam ezzel én is, nem működött, de ez ugyebár én voltam :)

    Emiatt viszont a B gomb átkerült a jobb térfélre, ami a staggered split billzeteken a bal oldalon szokott lenni.
    A B helye az egyik legnagyobb vitatéma split fronton, ezt a TGR Alice billentyűzetnél úgy oldották meg, hogy mindkét oldalra került egy-egy B betű. Ez (és maga az Alice layout is) gyorsan elterjedt split vonalon, és ennek hatásaként manapság a legtöbb kupakkészletben a spacebar kit tartalmaz egy második B betűt, amit Alice B néven szokás emlegetni.

    Amúgy ez melyik szferikus kupakszett profil? DSA?
    Szemre DSA profil, eléggé jellegzetes alakja van a kupak tetejének, ami kicsit szögletesebb hatású, mint a lekerekített XDA. Sőt, biztosan az, mert XDA-ból nincsen doubleshot. És láttam már korábban ezt a készletet, de nem ugrik be a neve. Nem DSA Royal Navy, ami eszembe jutott, mert annál fehér a módosítók felirata.

    spacehez nem a szokásos "kis" stabilizátort szokták használni, amit normálisan a 2U Enter/BackSpce/NumEnter meg 2.25U Shift gombokhoz?
    2u space-hez igen (vagy sokszor semmit), 3u már billeg, így onnantól felfelé drótozás van a space méretéhez igazodva. Itt van a build log, kicsit többet varázsolt a 3u stabilizátorokkal.

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

  • emvy

    nagyúr

    válasz nyunyu #58218 üzenetére

    Backspace alatt két kapcsoló van, szóval át fogom alakítani szimpla kupakra.

    DSA asszem.

    Igazából csak ki akartam próbálni az ortho-t, a Tex Shinobim már pár nap múlva itthon van.

    while (!sleep) sheep++;

Új hozzászólás Aktív témák