Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz runner 125 #86394 üzenetére

    Hát de épp azt mondom, hogy k...ra nem keresek sokat. Sőt még az országos átlag sincs meg. Persze változó, van amikor jóval több. Kevesebb azért nem.
    És még sem érzem meg a dolgot. Úgy értem, hogy az elmúlt 3 évben a 2 ezres Omegám volt, ami télen volt, hogy 16 litert evett városban. :)
    De mint mondtam csak városozni okés a kisautó. Kis fogyasztással.

    Nincs nagy trükkje a dolognak. Ketten keresünk. Olyan lakásban - csak 1+ fél szobás - lakunk aminek az átlagnál alacsonyabb a rezsije. (pl nekem havi 10k a fűtésem télen nyáron - apáméknak a panelben havi 35 télen és havi 15 nyáron és csak 20%-kal nagyobb a lakásuk).
    Minden nap főzünk itthon... azzal pl rengeteg pénzt lehet megspórolni. Nincs tv előfizetésünk csak egy 2.700 forintos netünk. Nincsenek extra igényeink, bulizni már évek óta nem járunk (köszönhetően a gyereknek :D)... stb stb stb...
    De kérdezd meg DeFranco kollegát, ő a szakértő a témában. Ők ketten ha jól tudom havi 40k- ból megoldják a havi étkezést(!) kompletten, tisztítószerekkel együtt. És jó, minőségi kajákat esznek. (ezt csak azért írom, mert volt itt olyan fórumtárs aki arra panaszkodott (4 évvel ezelőtt(!), megvan még a privátja) egy vita kapcsán, hogy ők ketten havi 100-ból nem jönnek ki ami a kaját illeti. Csak a kaját.)

    "Összegezve, csak arra akartam kilyukadni, h ne legyen már fillérbaszónak beállítva aki kis fogyasztású autót keres a lehetőségeihez mérten."

    Ez nem így van. Én ilyet sose mondtam és szerintem ő sem erre gondolt. Én csak már kezdem túlzásnak érezni ami itt ment. Hogy most a 4,2l-es fogyasztásút vegye vagy azt amelyik 5l-t fogyaszt... érted? A vita nem azon ment, hogy a 10 literes város fogyasztást vagy a 6 literest válassza. Hanem ilyen tized litereken ment már a vita... :)
    Meg amikor a VR6-os motornak sok a fogyasztása... hát istenem.

    [ Szerkesztve ]

  • AMD Power

    titán

    válasz runner 125 #86394 üzenetére

    Logikusan ha én is meg a párom is havi 5-600e Ft keresnénk fejenként nekem sem 1.4i F Astrám lenne. Lenne egy Insigniam 2.0 Turbo azt pont nem érdekelne ,hogy 12l eszik a városban.

    Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák