Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akos727

    senior tag

    válasz Mágus2 #131273 üzenetére

    Hiba nem lett pontosan megállapítva, valószínüleg adagoló. 1.9tdi a motor, mindenhonnan csöpörészik belőle a gázolaj, hűtővíz. Az autó elég erős nagy turbo, verseny csucsok, villany adagolo, pd belső, erő is van/volt benne bőven. Át lett nézve az autó, undorító megoldások vannak benne (mosogép vízcső pl a felhasznált eszközök között van, ami persze utólag derült ki), de ezt persze "így használta". Minden viszonylag alacsony költségű hibaforrás átnézve, megcsinálva, de semmi, beindul és megáll. Na most ugye adagolós ránéz és összerakja egyből 40k és akkor semmi nem lett benne kicserélve, etc. Autó azért lett megvéve, mert megbíztam/tunk az eladóban, mert mégis egy jó barátom ismerőse. Hittem, hogy tényleg üzembiztos, mint ahogy azt ő mondta, 2 év műszakival.

    Mikor mondtam, h át kell rendszámozni (érdekesen fejből tudtam mennyibe kerül), akkor is ment, hogy menj el ide-oda van ismerős, oda telefonálok. Mondtam, hogy nekem ilyen megoldjuk okosba dolgok nem kellennek és nagyon nem tartom fairnek ezt az egeszet, amit csinal (tudom, hogy nem hat meg senkit).

    Még ma beszél vele a barátom, hogy most ez mégis mi...aztán meglátjuk.

    Hab a tortán, hogy ápr 6-ai az adas-veteli, így át kell iratni. (szerencsémre ügyintéző nagyon együtt érző volt, mert már 2-odjára vagyok nála 2 napon belül, és elmondta, hogy csúszok pár napot, nem fognak büntetést kiszabni.)

    Bármi tippetek van, mi a jó mondóka irányába, hogy tudnám neki prezentálni ezt az egész dolgot, hogy nem mondta el a hibáit, nagyon szivesen fogadom.

    És mindenkinek köszönöm az eddigi segítséget!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák