Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • VR6-Fan

    veterán

    válasz Bubu79 #40267 üzenetére

    hát elvileg oridzsinál a 80-as évekből :)

    "Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

  • kircso13

    senior tag

    válasz Bubu79 #40267 üzenetére

    ohh ismerős. Elmesélte, elmondta ugye? Na amit leírtam az meg volt nekem szavaidat ismételve "14-16 évnél többre ;) " . Na és itt jön, hogy 16 évesen többre vittem mint Te! De ( igaz nem kezdün mondatot de szóval) megnyugtatlak, hogy több vagyok. Igen végigolvastam a hsz-eket és normálísan írtam mindaddig míg be nem ugattál!
    ha nincs tapasztalatod akkor ezek feltevések :

    "Még egy apróság - sosem volt 2,5TDS-em, sőt dízel BMW-m sem és soha nem is lesz, mert az élet anélkül is produkál kellemetlen meglepetéseket, hogy effajta szerencsejátékot űznék - ugyanis a magyar piacos 2,5TDS-ek jó részénél a nyerési esélyed pont annyi lehet, mint a lottón egy ötösre - de gyanítom a külföldieknél sem sokkal jobb a helyzet.."

    Jó játékot kívánok hozzá!

    Másik a 2.5 tds re annyit írtam, hogy fáradtolajjal is elmegy, mert ugye kannás cuccról beszéltünk azaz kértek véleményt!

    a többi meg saját tapasztalat és nem ismerős utján terjedő pletyik! Saját autóimról írtam tapasztalatot és nem máséról akiről nem tudom, hogy hogyan tartja , használja az autóját, ami elég sokat számít.

    Sértegetésben jó vagy! Így tovább az életben is!

    Ha már dolgozól akkor jó munkát! Ja és ezt ne vedd sértésnek!

    ..,

  • dízelracer

    senior tag

    válasz Bubu79 #40267 üzenetére

    "Eme emelkedett eszmefuttatás pediglen olyan embernek ment válaszul, aki kuporgatott pénzecskéjét szánja a használtautó piac egy karéj szaros kenyerére, amit majd neki kell elfogyasztania, jóízűen, hiszen ő maga kérte - engedtessék hát meg, hogy megosszam azt a kevéske tapasztalatot, amit már sikerült megszereznem ebben a témában, csak hogy ne legyen nagyon eltorzulva az arca, amikor egyre újabb falatokkal fogyasztja ama bizonyos csemegét."

    Kész vagy ember, ez szépen kijött... :DD A Csikós ír így a TC-n.

    #40258: akkor én most inkább meg sem szólalok. :))

    joshua7: az egy dolog, hogy amit egy hét alatt beletankolna a Renault-ba azzal a Swift bő egy hónapig vígan elmegy, de a "safranek" ráadásul nem is a megbízhatóságáról híresült el.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák