Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doszty

    újonc

    válasz palfitom #164925 üzenetére

    Szia,

    Teljesen jogos az észrevételed.
    Monitorból valami hasonló lenne: SAMSUNG LC24RG50FQRXEN lényeg, hogy valamilyen Full HD felbontás lenne most kezdetben az biztos, aztán 1-2 év múlva lenne majd komolyabb.

    Köszönöm az észrevételeket, utána néztem azoknak, amiket írtál és tök jók az észrevételek.
    Alaplap: Már le is módosítottam a konfigom a Gigabyte B560M D3H. (Ezt nagyon benéztem, mikor a konfigot raktam össze.)
    CPU: Itt maradnék a 10600KF, máshol spórolnék, ez szimpatikus nekem.
    RAM: Mivel változtattam az alaplapon, így mindenképp maradna a combosabb RAM. (Jöhet esetleg egy másik alternatíva a pcx-ről, mivel nagy valószínűséggel ott rakatnám össze a gépet.)
    VGA: Ezt le is módosítottam 1660-ra, viszont akkor ezt majd az általatok is javasolt helyről rendelném majd meg és raknám bele a gépbe, mert pcx-en ez jóval drágább.
    HDD: köszönöm, itt sejtettem, hogy picit túllöttem a célon, így le is módosítottam WD10EZEX. :)
    Ház: köszönöm, abból fogok majd választani, amit javasoltál. :)
    Táp: Itt maradnék ennél a márkánál, csak akkor egy kicsit kevesebb watt-al.

    Illetve kérdésem az lenne, hogy gyári proci hűtő az elég lenne-e vagy jobb lenne valami erősebb?

    Ha megvan a config, akkor vagy ipon vagy pcx-ról lesz lerendelve, attól függően, hogy hol lesz az olcsóbb (leszámítva a VGA-t) :)

    Addig is mindent is köszönök.

Új hozzászólás Aktív témák