Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • membrandj

    nagyúr

    válasz soldi3r #122008 üzenetére

    Annyira nem érted a quadro kártyához, egyszer láttam egy összehasonlító táblázatot és az alapján nekem az jött le,hogy p2000-től indul az élet. Esetleg vga-s topicba kérdezd meg.

    Tótja
    Írj "joysefke"-nek. Ha visszaolvasol pár hozzászólást, akkor megtalálod. Ő jobban ért a ryzen cuccokhoz.
    Leginkább az alaplap,proci,ram,hűtés-re kérdezz rá.
    Esetleg dobj rá egy privátot,hogy nézzen rá a hozzászólásodra és segítsen.

    Intel:
    i5-7500 ~ 62k
    msi b250m mortar ~ 28k
    be quite pure rock ~ 10k, ha csendet akarsz. Amúgy a gyári hűtő is lehűti,csak terhelés alatt megjön a hangja.
    2x4 vagy 2x8GB ddr4 kingston fury 2400 mhz ram ~ 20-40k.

    AMI fontos: Nem látom az ssd-t sehol. Az van?
    Ha nincs, akkor mindenképpen vegyél, mert általános felhasználásnál ( netezés, stb. ) egy mezei pentium+ ssd kombó gyorsabb lesz.
    120 vagy 240GB kingston fury ~ 18-28k

    Braxys
    Mert teljesítményben túl nagy különbség nincs, viszont árban 20-30-40 ezerrel olcsóbban kijössz.
    Ha pedig az a terv,hogy x év múlva meghúzod, ha már kevés lesz, akkor célszerűbb eladni x év múlva, hozzárakni egy keveset és egy akkor aktuális szériás procit venni. Lényegesen erősebb lesz, mint a húzott ,de régebbi procid.

    KIT= gyárilag össze vannak tesztelve .

    xyzolesz
    Több probléma is van. A VGA csatlakozó már megszűnt a videokártyákon. A régi típusu VGA-DVI átalakítók nem jók, mert ott DVI-I ( ami analóg és digitális jelet is továbbít ) -ról alakítasz át VGA-ra ( ami analóg ).
    Az új kártyákon viszont már csak DVi-D van, ami csak digitális jelet tud, így AKTÍV átalakító kell, ami 5-6k-tól indul és a normálisabbik fajták 15k körül vannak és még annak se teljesen tökéletes a képe.
    Én kb ötöt teszteltem.

    asrock b250m-hdv ~ 22k
    g4560 ~ 18k
    2x4GB ddr4 kingston fury 2400 mhz ~ 20k
    gtx 1050 2GB ~ 42k
    WD blue ezex 1TB vagy 120/ 240 GB kingston fury ssd ~ 15-18-28k
    cm n300 ~13k
    fsp hexa+ 400W ~13k

    LG 22MP58VQ-P ~ 38k

    Ez lenne így az alja. ~ 181k.
    Azt megteheted,hogy vga nélkül veszed első kőrben és akkor a monitor is maradhat még, mert az alaplapon van VGA kimenet. Így jóval gyengébb lesz a teljesítménye. gta5 kérdéses nagyon,de pár hónap múlva vga+ monitor kombóval el tudod osztani a költségeket.
    Az integrált vga a prociban van a lap csak a kivezetést adja. Youtubeon nézz teszteket. Írd be,hogy g4560 igp .

    Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

Új hozzászólás Aktív témák