Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SyMbioTe

    Ármester

    LOGOUT blog

    válasz Sherpax #101112 üzenetére

    Szia!

    Ezt nem éri meg lecserélni (alaplap és CPU-ra célzok), főleg, hogy tuningolható cuccod van. Egyelőre még bőven elég ha ebben a gépben cserélsz videókártyát: GTX 970/R9 390-re 'oszt csókolom. Azt még tuning nélkül is vinni fogja.
    Viszont abba a házba nem tudom jó ötlet-e ilyen VGA-t rakni. Nem a legjobb a hűtése. Ha marad a ház akkor inkább GTX 970-et vegyél, kevésbé melegszik.
    Ha házat is lecseréled: Zalman Z9/Z11, CM N300, Antec GX500, Corsair 200R, InWin Dragon Slayer(mATX), ~13-20k
    (Z9/Z11-be max 290mm-es VGA fér, erre figyelj!!)

    (#101113) adyh
    Szerintem 2*8Gb. Mire kell amúgy ennyi ram?

    (#101114) xxsuraxx
    Azt, hogy mennyiért viszik el az Xbox-ot azt ITT kérdezd.
    Aztán írd le a géped teljes adatait (alaplap, cpu, ram, vga, hdd, ház, táp) és utána abba tudunk segíteni. Így elsőre amit írtál az jó irány, de ezeket jó lenne tudni. Ill kérdezd meg, hogy mennyit ér az xbox és utána azt írd le nekünk mennyit tudsz rászánni a fejlesztésre.

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

  • Lámafans

    aktív tag

    válasz Sherpax #101112 üzenetére

    Szia.
    Nem érdemes cserélni azt a lap+cpu kombót. Főleg, hogy tuningolható.Vga-nál pedig a 970 lenne előrelépés.
    A procit érdemes megrántani egy 500mhz-t, az nem vészes . Viszont egy ház csere nem ártana, ha tuningolod. Corasir 200r-re érdemes beruházni. 120-130k lenne a 2 együtt. És akkor a maradék pénzből egy jó kis cpu hűtőt kéne venni. A topikjában biztos ajánlanak neked 10-20k ban kisebb tuningra .
    Ha ez meglesz, akkor megy majd minden fullon.

    adyh
    2x8.

    [ Szerkesztve ]

    Ha kérdésed van , kérlek az adott topikban jelezd, ne küldj szakmai kérdésekről PÜ-t.

  • b.gyula1983

    tag

    válasz Sherpax #101112 üzenetére

    Haswellre ne frissíts, de skylake-re már inkább.

    Szerintem a házad jó szellőzésű, ha alulra is beteszel 12cm ventit meg hátulra/felülre is egyet, bár elég csúnya szerintem. Tápod is okés, de a minőségi tápot se érdemes konfigokon keresztül vinni, ha teheted cseréld mindig jó minőségűre a géppel együtt, amíg a régit jó áron el lehet adni garival.

    MSI Z170A GAMING PRO (nagyon szép és nem sokkal drágább mint egy ATX-s B150 alaplap, későbbi fejlesztésnél elég lesz procit/vgat cserélni)
    i5-6500 (jelenleg a K-s procik nagyon rossz vételnek számítanak, de egy R9 390 vagy GTX970 kártyához elég ez a proci is full HD-n)
    2x8gb 2133 DDR4 hyperx fury (hogy ne kelljen bővíteni)
    500gb SSD Samsung 850 evo basic (azért ez már elég játékoknak is és a betöltési gyorsaság növeli a játékélményt is, de ha kevés, akkor 250Gb + WD ezex blue 1Tb)
    Sapphire R9 390 8gb Nitro

    EZ kb. 300E kiszállítva PCX-en. Házon tápon kívül mindent el tudsz adni szerintem min. 130E-ért így kereten belül vagy.

Új hozzászólás Aktív témák