Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz Kreg91 #63790 üzenetére

    Csak hogy legyen egy ellenvélemény is az előttem szólóhoz :D :

    Én sem szereltem eddig nálad többet gépet, viszont ha most vennék egy ilyen konfigot, biztos nem bíznám egy PC boltra sem az összeszerelést. Nem feltétlen arra gondolok, hogy rosszul rakják össze, de pl kábel menedzsmentel nem biztos, hogy törődnek, ami viszont nem csak esztétika, hanem hűtésnél is számít.

    Inkább megnéznék a jutyubon 10 pc összeszerelős videót (magyar is van bőven), illetve a PH!n van PC összeszerelő topic is :)

    Az SSD egyébként valóban minden programot meggyorsít, amit rá telepítesz. Ha a böngésző rajta van, például a böngészést is, ha Office programot használsz, az is jelentősen gyorsul. A játékok is gyorsulnak egyébként, de főleg csak a betöltési idő, plusz FPS-t nem sokat fog jelenteni, és a nagy méretű játékokat ezért nem mindenkinek éri meg SSD-re tenni. Ettől függetlenül, ha böngészel a gépen, nézel néha filmet, és alkalmanként használsz office alkalmazást, akkor megéri szerintem azt a +14k-t :) De természetesen nem létszükséglet mint mondjuk egy normális táp

    A konfigod egyébként én is elfogadnám így ahogy van :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák