Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Whysperer #38013 üzenetére

    AMDnél nem jó a freezer

    Ennyi üzemórára nem merek céges környezetben Hipro tápot választani, fsp, antec, enermax, corsair inkább (ezekből sem mindet, bár az utóbbi 2-3 év termését nem nagyon ismerem).

    COOLERMASTER RC-344-BKN1 és pár hasonló ház hibája hogy
    -szita (zaj, por szempontjából nem túl jó)
    -vékony lemezek könnyen vibrálnak
    -hdd és a ház között nincs rezgéscsillapítás
    -nincs porszűrés(!) - iszonyatosan sok por van a msotani gépben mindenütt, inkább havonta a porszűrőkről törölném le.

    Illetve felsőtápos ház + 12cm-es venti kombót... röviden hanyagoljuk, vagy a táp vagy a ház másmilyen kell hogy legyen. Gyári normális (nem a lowcost) megoldásokban sem láttok soha ilyet sztem :R

    juve600:Tényleg benéztem a Blizzardok fújás irányát, köszönöm :R AZt hittem úgy van a klipsz mint a nagyobbakon... Azért a speedfanra ne hagyatkozzunk, vagy megy, vagy nem az adott lappal.

    Coolmat: Akadnak AMD-n is hátrefelé fújó hűtők, pl az enyém, csak ide olcsóbb/kisebb is bőven elég.
    Az olcsóbb hűtők (Blizzardok) 3 pinesek elvileg... Meg egyes olcsó lapokon már anno szívtam hogy csak pwm-et tud, ezért is veszem fel a szempontok közé hogy vagy-vagy lehetőleg.

    TX3 EVO elvileg jó - jól látom/találom?

    Hyper T4 úgy látom nem jó.

    -Valinas-: Egy régen gépépítő arc lett nikonos inkább, aki titokban fujis ;]

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák