Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cs_dy

    tag

    Sziasztok!

    A jelenlegi asztali gépem lassan megért a cserére. Nem akarok semmit megtartani belőle. Viszont jó volna ha valaki lektorálná a választásomat :)

    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok? Elsősorban mely játékok?
    Munka/Játék kb. fele-fele, inkább single, CS-GO, Elite Dangerous, RDD2 szintű játékok.
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    -
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    AMD 6600 XT-t néztem ki magamnak, használtan. Proci: Ryzen 5 5500-at néztem, hogy ehhez passzol.
    Ezeket találtam eddig:
    RAM: fury-beast-32gb-2x16gb-ddr4-3200mhz
    Táp: be quiet! Pure Power 11 500W Gold
    Alaplap: ASRock B550

    4. Mennyi a kereted rá?
    Ahogy számolgattam 260k környéke a maximum
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat?
    Freesync-es az egyik monitor 1920*1080 / + projektor full HD
    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél? Nagyobb értékű komponensekből mehet-e használt, vagy mindenből bolti új kell?
    Csak a videókártya lenne használt

    Nekem nem kell csicsa gépház csak hogy a videókártyához legyen jó az alaplap, táp stb.
    Ami még jó lenne ha beleférne: 500 GB SSD és 2TB vinyó

    [ Szerkesztve ]

    AMD RYZEN 5 5600, 32 GB RAM, 1TB SSD, RTX 3060 TI

Új hozzászólás Aktív témák