Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Balzsi

    csendes tag

    Estét!

    Sajnos új gépet kell, hogy vásároljak, mivel a januárban vásárolt gépezetem bemondta az unalmast. Viszont most már csak is kizárólag új alkatrészekért vagyok hajlandó pénzt adni. Mivel régóta nem követem már a hardver piacot, nem vagyok tisztában az árakkal sem, tehát azt sem tudom megmondani, hogy mennyit szánnék rá, de hogy milyet szeretnék azt le tudom írni. Van egy 21,5"-os, fullhd LG monitor, tehát az értelem szerűen nem kell, billentyűzet és egér viszont igen (jó minőségű). Az elképzelésem pedig a következő: ha nem is a felső kategóriából, de hozzá nagyon közel álló hardvereket szeretném bele megvenni. Gondolok itt jó alaplapra, jó, erős processzorra (ha lehet, akkor i7), erős videokártyára (csak is Nvidia chipsetes) és egy minőségi tápra. Ezek lennének azok a dolgok, amikre nem sajnálnám a pénzt. Persze ez nem azt jelenti, hogy a többi az lehet silányabb minőségű. Ha ezek alapján sikerül valamit összerakni, akkor írjatok már árat is hozzá, hogy azért legyen némi sejtésem, hogy mégis mennyi lenne az annyi.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák