Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Balzsi

    csendes tag

    Estét!

    Sajnos új gépet kell, hogy vásároljak, mivel a januárban vásárolt gépezetem bemondta az unalmast. Viszont most már csak is kizárólag új alkatrészekért vagyok hajlandó pénzt adni. Mivel régóta nem követem már a hardver piacot, nem vagyok tisztában az árakkal sem, tehát azt sem tudom megmondani, hogy mennyit szánnék rá, de hogy milyet szeretnék azt le tudom írni. Van egy 21,5"-os, fullhd LG monitor, tehát az értelem szerűen nem kell, billentyűzet és egér viszont igen (jó minőségű). Az elképzelésem pedig a következő: ha nem is a felső kategóriából, de hozzá nagyon közel álló hardvereket szeretném bele megvenni. Gondolok itt jó alaplapra, jó, erős processzorra (ha lehet, akkor i7), erős videokártyára (csak is Nvidia chipsetes) és egy minőségi tápra. Ezek lennének azok a dolgok, amikre nem sajnálnám a pénzt. Persze ez nem azt jelenti, hogy a többi az lehet silányabb minőségű. Ha ezek alapján sikerül valamit összerakni, akkor írjatok már árat is hozzá, hogy azért legyen némi sejtésem, hogy mégis mennyi lenne az annyi.

    [ Szerkesztve ]

  • Balzsi

    csendes tag

    válasz C0d3r #42489 üzenetére

    Játékra, konvertálni, internetre. Leginkább ezekre. 120.000 Fttól azért többet szánnék rá, de nyilván nem a végtelenségig akarok költeni. Én 300.000 és 400.000 körül gondoltam el a dolgot, de ha nagyon szükséges, akkor tudok rá többet is áldozni. A GTX590 kb. 200.000 Ft lenne, a többi hardvernek pedig 100.000-200.000 Ftból ki kellene jönnie szerintem. Azért az is szempont, hogy nem 1-2 évre venném a gépet, ezért sem akarom a leggyengébbet mindenből.

  • Balzsi

    csendes tag

    válasz horush #42495 üzenetére

    Köszönöm ez jó lesz, egy jobb minőségű billentyűzetet majd nézek hozzá, az a legkevesebb már. A Dell monitoron láthatóan jobb lesz a kép, mint a jelenlegin? Ha igen, akkor lehet, hogy azt az 50 ezret rááldozom.

Aktív témák