Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz bunygyi #70027 üzenetére

    Hú jól feltornásztad a H81M-A -ról .... :)
    Mindenesetre szerintem ventilátorvezérlésben az Asus a befutó.
    Mindkét lap esetében 4+1+1 ventilátorcsatlakozóval gazdálkodhatsz, szóval 2db a CPU hűtőnek 4db pedig a ház ventilátorainak. HA mind a 4db-hoz rendelsz Y kábelt akkor máris megvan a 10db venti.
    Lehetőleg egy csatlakozóra egy típusú ventilátort kössél, így a fordulatszámuk ugyan annyi lesz és nem okoz vezérlési gondokat.
    Mivel anno kiemelted a hang fontosságát, ez ügyben talán valamennyivel a MAXIMUS VII HERO a jobb.

    (#70025) Atilla001
    Jobb lett volna a megfelő topic-ba. De ha már írtál legalább a kérdést is megírhattad volna! :U :DDD

    (#70026) ll-kobe
    Elvileg nem, mivel a lapgyártók a B85-ös chipset-el nem vásárolták meg a tuning lehetőségét.
    Viszont erre ...ak a gyártók egy szinte minden lapon engedélyezték a "K"-s CPU-k max. Turbo Boost órajel felé vitelét. Az Intel fenyegetőzött, stb. .... de ahogy én tudom nem sok sikert értek el.
    Mindenesetre "K"-s CPU alá szerencsésebb "Z"-s alaplapot vásárolni .
    A szorzózáras I5, I7 CPU-knak viszont jó eséllyel be tudod állítani a max. Turbo Boost órajelet mind a négy magra (alapesetben ez az órajel csak egy mag aktivitása esetén él).

    [ Szerkesztve ]

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák