Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyulank

    addikt

    válasz ViZion #44845 üzenetére

    Nem tudom, nem nagyon találtam infót arról, hogy hány Wattos lapok lesznek, viszont az i3-3225 3,3GHz 55W-hoz képest mind több, kivéve az i5-4670T-t, gondolom ezek drágábbak lesznek az i3-nál.
    Én elsősorban azt akarom, hogy tökéletesen lejátsszon minden HD, és majd UHD, és 3D UHD videót, és hangot. A jelenlegi lapom egy E3300-al, 2GB memóriával 720p-s filmnél is szokott csattogni, mint mikor sérült az Audió CD, és FLAC lejátszásánál is ezt csinálja. Netezéskor szeretek sok lapot nyitva hagyni. Nem tudom, ez sokat számít-e Processzor téren, de emiatt sokszor betelik a memória, és szenved a lemezzel. A Calc is lefagy vagy 10 mp-re egy CTRL+S-től. A Winamp betöltése fél, és 1 perc közt tart. Esetleg, ha olyanom van kép, videó, áramkör szerkesztés, szimuláció. Jelenleg mondjuk bizonyos felbontás felett lehetetlen szkennelni, mert meghal a gép, és 1 óra fagyás után kiírja, hogy nem képes rá. Ennél szintén nem tudom, hogy csak a memória kevés, vagy a processzor is befolyásolná-e.

    A lényeg, hogy ettől függetlenül többet, vagy pl. +20e-től többet nem adnék rá, és lehet, hogy ha várok, akkor se lesz ugyanennyiért az újabb, viszont drágább lesz az i3-as konfig is. Viszont, ha nem így lenne, akkor megérné várni.

    ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

Új hozzászólás Aktív témák