Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tranceplanet

    addikt

    válasz grex86 #31018 üzenetére

    Ha rám hallgatsz, akkor azokat a 11eFt-os N68 nvidia csipszetes szutykokat elfelejted, már csak azért is mert csak 95W TDP-ig támogatják a procikat, és ezekben tuningolni nem fogsz!!!
    Vegyél egy normális AMD csipszetes deszkát, amiben megy a tuning is és támogatják a procikat 140W TDP-ig. Ezt azért írom, mert amiket írtál procikat mindegyiket lehet húzni is, ezeket vétek nem húzni.
    AM3:
    ASROCK M3A770DE -ez a minimum lap ilyen procikhoz, ne sajnáld érte a 17 ropit, mert ez az alapja az egész rendszerednek.

    AM3+:
    ASROCK 870 Extreme3 R2.0 -legjobb ár/érték arányú lap
    ASROCK 970 Extreme3
    ASUS M5A97

    Én már csak AM3+ lapot vennék, a jövőre nézve is és fogadja a bulldozereket is a phenomok mellett.

    Proci
    Phenom X2 procit csak akkor vennék, ha előtesztelt példány és garantáltan feloldható a két letiltott mag! Esetedben a legjobb proci a Phenom II X4 955 BE (36 ropi). FX4100 bulldozert én nem vennék, bár szépen húzható ez is és olcsóbb, mint a 955, ez ügyben kérdezősködj miresz kollégánál vagy borokafa felhasználónál, ő esküszik rá. Én bullból inkább várnék egy új steppingre, de az áraik mérséklődését mindenképpen megvárnám(FX6100;8120.8150).
    Ja és egy combosabb hűtőre szükséged lesz (5-9e Ft)!

    Hyper Transport

    [ Szerkesztve ]

    " Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

Új hozzászólás Aktív témák