Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz fsb1000 #552 üzenetére

    Nekem ebből az jön le minden szakmaiság nélkül, hogy a vonatkozó VGA ram limites "gyárilag" tehát már a gyári GPU órajellel több FPS-re lenne képes a VGA ha a memó nem fogná vissza, így elkezdeném húzni a memória órajelét amíg nő tőle az FPS és ha stabil akkor túlhúznám addig, amíg hibázni nem kezd a kártya szarva arra, hogy az FPS perpill nem nő, ha megvan a határ, akkor kezdeném el húzni a GPU-t amíg nő az FPS, de tovább nem hiába marad stabil, mert semmi értelme. Max azt nézném meg ha szar procim lenne, hogy a túlhúzott GPU órajellel amit elvetni készülök mert már nem nőtt tőle az FPS nő e az FPS akkor, ha emelem a proci órajelét, de tuti nem kezdenék grafikonozni. Én nem ez a típus vagyok. Én csak mezei júzer vagyok és nem értem mi szerinted ezen az anomália, hol itt az ellentmondás. Én csak két eltérő keresztmetszetet látok ahol a szűkebbet kell tágítani a tágabbnál lehetőleg nagyobbra vagy legalább ugyanakkorára, de a végén két egyformán tágra törekedni hagy jöjjön belőle ami a csövön kifér ha van mivel hűteni, táplálni és ennyi.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák