Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kevo

    tag

    válasz P4czy #16040 üzenetére

    Igen, az a baj, hogy a sok alkalmatlan vezető miatt kell sok esetben a végletekik szigorítani és butítani a szabályokat, különben apokalipszis lenne. Két éve mentünk Horvátországba nyaralni, autópálya. stabil 140 körül, hogy ne toljanak le. a sok idióta tép el mellettünk minimum 160-al, mert a gázt mindenki tudja ugye nyomni. Az egyik alagútból kiérve rettenetes felhőszakadásba szaladtunk bele, de így is tudtam tartani egy átlag 100-as tempót biztonságosan és a legjobb, hogy sorra visszaelőztem azokat a "versenyzőket", akik nemrég haladtak el mellettem...tanulság: száraz úton merik nyomni neki, mint az idióta, de amint kevésbé ideálisak a feltételek beáll a majré és 60-al tötyögtek, jelzem autópályán...A kedvecem még az, ha motorral megyek a városban (szigorúan betartom a megengedett sebességet) nem egy autós ledudál, villogtat, stb. Számtalanszor előfordult már, hogy a városból kivezető kb. 2 km-es szakaszon végig a s*ggemben volt az autós, dudált, villlogtatott, stb. Mikor elhagytuk a lakott terület táblát gondolta, hogy akkor gyorsan be is előz...na itt eldurrant az agyam, húztam egy finom gázt és rendesen állva hagytam. Nem értem, hogy egyes autósok miért akarnak veresenyezni motorosokkal :F A legjobb, hogy általában nem azok kezdenek jampizni, akiknek komoly erőgép van a fenekük alatt (azok félreindexelnek és jelzik, hogy menjek csak), hanem akik sima széra autóval cruisolnak...érthetetlen.

Új hozzászólás Aktív témák