Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hmmz

    aktív tag

    válasz GyéBandi #115433 üzenetére

    Jah, hát nem végtelenül egyszerű átmenni a "profikhoz", de anyagilag megérős ha sok zsozsót tartasz MÁK-on kivül. Csak 1x kell végigcsinálni, és a kitöltéshez vannak youtube videok, az MI(AI) is segít simán, meg itt a forumban is.. Én is megkaptam éppmost az erstétől a dijmentességet egyenlőre, OTP-t most hagyom ott, sok-sokév után :D
    A bef alapokkal az a "baj" hogy legtöbbször rászámolnak ~2% alapkezelési dijat, SŐT nem ritkán +20% sikerdijat is, (és ügyesen vonják le hogy alig látod), ha sokáig tartott ott a lóvét akkor igensok lesz ám a 2% dij, nem is hinnéd ;) Valamint ott se tévedhetetlenek ülnek (Szalma Csabát is gond nélkül kivágták a suprából pár éve, me benézete a milliárdokat)
    Esetleg még a HOLD-ot hivd fel ha szereted hogy nem neked kell kezelgetni a vagyont..
    Esetleg van itten még a Bef alapok rangsora, ha kiváncsi vagy más mibe rakja a pézt, de én ETF-re szavaznék a helyedben ;)

    Mottó:Ha kiírnád a telszámot, az árat, meg a várost, akkor már rég megvettem volna...

Új hozzászólás Aktív témák